banner461
banner195

Mustafa Zibel , Uçhisar Belediye Başkan Aday Adaylığı İçin Başvuruda Bulundu

Mustafa Zibel Uçhisar Belediye Başkanlığı için AK Parti merkez ilçe başkanlığına gelerek Aday adaylık resmi başvurusunu gerçekleştirdi.

Mustafa Zibel , Uçhisar Belediye Başkan Aday Adaylığı İçin Başvuruda Bulundu
31 Ekim 2013 Perşembe 22:19

banner143
banner134

 12 Ağustos 1968 Uçhisar doğumlu olan Mustafa Zibel Doğduğu topraklara hizmet etmek adına Uçhisar Belediye Başkanlığına AK Partiden Aday adaylık müracaatında bulundu.

AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz e evraklarını teslim eden Mustafa Zibel Uçhisar bizim herşeyimiz ,AK Partimizle kasabamıza en güzel hizmetleri getirebilmek için Uçhisarlı vatandaşlarımızın büyük desteklerinide yanımıza alarak kasabamız Uçhisarı Uçhisarlı hemşerilerimle birlikte yönetmeye talip olduk.

Allah kısmet eder de bu görev bize verildiğinde bu toprakların bir evladı olarak bu çok kutsal görevi layıkıyla başaracak yürek bizde büyük teveccüh ve destekte çok şükür hemşerilerimde var. Biz Yarınlara bırakılacak en güzel Uçhisar için bu göreve talip olduk hakkımızda hayırlı olmasını diliyorum dedi.

Mustafa Zibel Adaylığının kesinleşmesi ve seçilmesi durumunda Uçhisar da 2023 Hedef Vizyonu için büyük projelerinin hazır olduğunu söyledi.
Profesyonel bir ekiple yola çıkacaklarını belirten Zibel, "Bizim başkanlığımızda iktidarın gücünü Uçhisar Kasabamız'da güzel bir şekilde yansıtacağız. Halktan kopuk bir siyaset olmaz, bunun için halkla iç içe olacağız ve halkın problemlerini dinleyip çözüme kavuşturacağız dedi.

Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde Büyük Türkiyenin gözde cennet kasabası Uçhisarımıza hak ettiği hizmetleri ifa etmek adına bu göreve talip oldum Allah utandırmasın dedi.

Aday adaylık başvurusu dosyasını alan AK Parti İlçe Başkanı Salih Açıkgöz de başvurusunun hayırlı uğurlu olması dileğinde bulunarak Zibel'e başarılar diledi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
tahtali - 4 yıl önce
hayırlı uğurlu olsun.seni bu makamda görmek istiyoruz. yolun açık olsun.şimdiden başarılar.
Avatar
Mehmet Can Kaya - 4 yıl önce
uçhisarda en agir basan isim mustafa zibel. bize is bitirecek çaliskan ileri görüslü baskan lazim. sorunlarimizi anca mustafa bey çözer.
Avatar
emel tanrıverdi - 4 yıl önce
çok doğru çok yerinde bir karar, uçhisarda mustafa zibel bu işi sırtlayacak tek isim. başarılar diliyorum
Avatar
mehmet ceylan - 4 yıl önce
hayırlı ugurlu olsun abiii
Avatar
hakkaniyet - 4 yıl önce
uçhisara başkanlığında çok şey yapabilirsin yolun açık olsun inşallah .
Avatar
bir uçhisarlı - 4 yıl önce
hayırlı olsun uçhisara en iyi şekilde hizmet edeceğinize inanıyorum
Avatar
Uçhisarlı - 4 yıl önce
allah hayırlı uğurlu etsin.bu görevi layıkıyla yapar dediğimiz tek isimsiniz tebrik ediyoruz şimdiden
Avatar
ABDULLAH BAL - 4 yıl önce
şimdiden hayırlı olsun çalıkanlığınla üçhisara hayırlı işler yapacağına inanıyorum