banner461
banner195

Ne Sağlamer, Ne Değirmenci’den Ses Yok

Seçime iki ay kala il başkanı değişen CHP'de yerel seçim stratejilerinin yürürlüğe konulamayacağı savunuluyor. Yeni il başkanı ve yönetimin seçime mevcut anlayışla beklenen düzeyde hazırlanamayacakları kulislerde sıkça konuşuluyor

Ne Sağlamer, Ne Değirmenci’den Ses Yok
30 Ocak 2014 Perşembe 09:30

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Seçime iki ay kala il başkanı değişen CHP'de yerel seçim stratejilerinin yürürlüğe konulamayacağı savunuluyor. Yeni il başkanı ve yönetimin seçime mevcut anlayışla beklenen düzeyde hazırlanamayacakları kulislerde sıkça konuşuluyor

Nevşehir il merkezinde üçüncü parti olmaktan yıllardır kurtulamayan Cumhuriyet Halk Partisinin 2014 yerel seçimlerinde ne yapacağı, ne kadar oy alabileceği merak konusu.

2009 Yerel Seçimlerinde Nevşehir kamuoyunun özellikle Kızılay Nevşehir Şubesindeki görevi nedeniyle yakından tanıdığı Dr.Süleyman Kurt ile 2 bin 69 oy alabilen Cumhuriyet Halk Partisinin yeni seçimde Serkan Sağlamer ile oylarını artırıp artıramayacağı, ya da üçüncü parti olmaktan kurtulup kurtulamayacağı merak ediliyor.

2009 Yerel Seçimlerinde toplam oyların ancak % 4.4’ünü alabilen Cumhuriyet Halk Partisinin 2014 seçimlerinde 3 bin reyin üzerine çıkmasına şu an itibariyle ihtimal verilmiyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.