banner461
banner195

Nevşehir Adliye Sarayının Yapımı İçin 19 Haziran'da İhaleye Çıkılıyor…

Nevşehir’de son birkaç yıldır gündemde bulunan yeni Adliye Sarayının yapımına ilişkin olarak AK Parti Nevşehir Milletvekillilerimiz Ahmet Erdal FERALAN, Murat GÖKTÜRK ve Ebubekir GİZLİGİDER açıklamalarda bulundular. Bu açıklama ile Nevşehir Adalet Sarayı İnşaatı Ne Olacak? sorusu cevap buldu.

Nevşehir Adliye Sarayının Yapımı İçin 19 Haziran'da İhaleye Çıkılıyor…
30 Mayıs 2013 Perşembe 17:20

banner143
Nevşehir Adliye Sarayının Yapımı İçin 19 Haziran'd
İlgili Galeriye Git
banner134

 AK Parti Nevşehir Milletvekillerinin İlimize yakışır Modern Adalet Sarayı binası yapımı için Adalet Bakanı Sadullah Ergin’i makamında ziyaret ederek, gerekli görüşmelerin ardından yeni Adliye sarayının bu yıl içerisinde yapımına başlanması için teknik çalışmaların son aşamaya getirildiğini daha önceki açıklamalarında bildirilmişlerdi.

 

Teknik çalışmaların tamamlanması ile birlikte 19 Haziran 2013 tarihinde ihaleye çıkılacak olan yeni modern Adliye Sarayı binamızın en kısa sürede tamamlanarak ilimize önemli bir hizmet binası daha kazandırılmış olacaktır.


Nevşehir Milletvekillerimiz yapmış oldukları açıklamada " Nevşehir adliye sarayımız 19.06.2013 tarihinde ihale edilecektir. Biraz gecikmişti, çünkü: bizler projeye müdahil olarak, projeye başta konferans salonunun olmak üzere diğer eklerle kalıcı ve büyük bir adliye sarayı olsun istedik. Nevşehir’in nüfus artışı,  Adli iş artışı ve Adliye olmanın ötesinde sosyal yönleriyle değerlendirdik. Nevşehir’imize hayırlı uğurlu olsun. DURMAK YOK HİZMETE DEVAM sloganı ile Nevşehir’e hizmet yarışında çalışmalarımız devam edecektir. ”dediler.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 5 yıl önce
yeri neresi olacak ?????
Avatar
vatandaş amca - 5 yıl önce @vatandaş
senin evin yeri değil korkma..