banner461

Nevşehir CHP'den Atatürk Anıtına 30 Ağustos Zafer Bayramı Çelenk'i

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 96.yılı kutlamaları çerçevesinde Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl Örgütü Atatürk anıtı'na çelenk koydu.

banner503
Nevşehir CHP'den Atatürk Anıtına  30 Ağustos Zafer Bayramı Çelenk'i
30 Ağustos 2018 Perşembe 11:36

banner143
banner134

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 96. yılı Kutlamaları çerçevesinde Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir il Örgütü Atatürk Anıtı'na çelenk koydu.

CHP Nevşehir İl Örgütü, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96. yılında düzenlediği tören ile Atatürk Anıtı’na çelenk takdim ederek, Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını andı.

30 Ağustos Zafer Bayramının 96. Yıldönümü nedeniyle partililerle Nevşehir Valiliği önünde bir araya gelen İl Başkanı Kamil Gülmez, Milletvekili Faruk Sarıaslan, Kadın Kolları Başkanı Kadriye Özsoy ve il yönetim kurulu üyesi Nejdet Aşıcı ile birlikte Atatürk anıtına çelenk koydu. Beraberindeki partililerle birlikte önce saygı duruşuna geçen il başkanı Gülmez daha sonra İstiklal marşını hep birlikte okudular. Çelenk sunma törenine katıldıkları için Kadın Kolları Başkanı, İl Yönetim kurulu üyelerine ve Partililere teşekkür eden Gülmez, 30 Ağustos Zaferinin Türk ulusunun bağımsızlığına giden yolda çok önemli bir dönem noktası olduğunun altını çizdi.

Haber:Mustafa Fereveren


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.