banner461
banner195

Nevşehir de Siyasetin Ayarı Bozuldu

Nevşehir siyasetinin Akil adamlarından, gazeteci – Yazar Taner Erdoğan gönümüz siyasetini değerlendirirken Siyasetin Ayarının Bozulduğunu söyledi.

Nevşehir de Siyasetin Ayarı Bozuldu
12 Mart 2014 Çarşamba 16:05

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir siyasetinin Akil adamlarından, gazeteci – Yazar Taner Erdoğan gönümüz siyasetini değerlendirirken Siyasetin Ayarının Bozulduğunu söyledi.

Demokrat Partisi heyetinin kendisini ziyaretinde günümüz ve geçmiş siyasetten örnekler vererek değerlendirmelerde bulunan Gazeteci – Yazar Taner Erdoğan, günümüzde yaşanların tek kelimeyle siyasetin ayarı bozuldu olarak ifade edilebileceğine dikkat çekti.

Nevşehir Kamuoyunun yakından tanıyabileceği Merhum Saatçi Zühtü ile bir diyaloglarından örnek vererek konuya açıklık getiren Gazeteci – yazar Taner Erdoğan, kendisinin il başkanlığı döneminde Başbakan Tansu Çiller zamanında yaşananların bir benzerinin günümüzde yaşandığına dikkat çekti.

Siyaseti erken yaşta bırakmasına karşın siyasi gelişmeleri tarafsız bir şekilde değerlendirmeye çalıştığının da altını çizen Gazeteci – Yazar Taner Erdoğan, günümüzde siyasete güvenin azaldığına da değindi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
CCC - 4 yıl önce
sen gazeteciysen türkiyedeki olan yolsuzluklari yaz korma dik dur
Avatar
sen mi ?tarafsızsın - 4 yıl önce
akil adam dediğiniz kişide taraflı değerlendirmelere devam etmektedir.bizler onun geçmiş teki nasıl bir siyaset yapttığını çok iyi biliriz.