banner461
banner195

Nevşehir Esnafları ‘’Varol’’ Diyor

Nevşehir’de esnaf ziyaretlerinde bulunan MHP Nevşehir Milletvekili Adayı Mehmet Varol’a gösterilen sevgi görülmeye değerdi.

Nevşehir Esnafları ‘’Varol’’ Diyor
30 Mayıs 2015 Cumartesi 15:22

banner143
banner134
Nevşehir’de esnaf ziyaretlerinde bulunan MHP Nevşehir Milletvekili Adayı Mehmet Varol’a gösterilen sevgi görülmeye değerdi.

MHP Nevşehir 1. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Varol seçim çalışmalarına Nevşehir Merkez de esnaf ziyaretleri ile devam etti. Varol ve partililer çarşı içerisinde esnafları ziyaret ederken esnafların sıkıntılarını dinlediler. Nevşehir’de esnalar MHP Nevşehir Milletvekili Adayı Mehmet Varol’u artık mecliste görmek istediklerini ve Nevşehir’in sesini tüm Türkiye’ye duyurmak istediklerini ifade ettiler. Esnaflar, Bizler biliyoruz ki Mehmet Varol mecliste sadece el kaldırıp indiren bir milletvekili olmayacaktır. Varol bizleri eğrisiyle doğrusuyla en iyi şekilde temsil edecektir. Meclis kürsüsünden bizlerin sıkıntılarını dertlerini buradan haykıracaktır. Üç dönemdir AKP milletvekilleri el kaldırıp indirmekten başka bir şey yapmadığını şahit oluyoruz. Nevşehir’e bugüne kadar yapılanları sanki kendileri yapmış gibi anlatıyorlar. Nevşehir’e çevre illerden farklı ne yapıldı acaba soruyoruz? Bizler bu seçimde MHP ile yürüyeceğiz ve Varol’u Allah’ın izni ile meclise göndereceğiz’’ diye konuştular. 
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kadir - 3 yıl önce
sayın varol ne yapacak nevşehiri uzayamı çıkaracak bağlı bulunduğu partinin kendine hayrı yok ne bir proğramı ne kadrosu mevcut kuru kalabalık yazık.