banner461
banner195

Nevşehir İl Merkezinden Henüz Başvuru Yok

Ak Parti de merkeze bağlı beldelerden belediye başkanlığı için müracaatlar son günlerde dikkat çekiyor. Ancak henüz il merkezi belediye başkanlığı için müracaat yok.

Nevşehir İl Merkezinden Henüz Başvuru Yok
09 Ekim 2013 Çarşamba 10:39

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti de merkeze bağlı beldelerden belediye başkanlığı için müracaatlar son günlerde dikkat çekiyor. Ancak henüz il merkezi belediye başkanlığı için müracaat yok.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in kesin olarak aday adayı olması beklenilen Nevşehir Belediye Başkanlığı için Ak Parti’den adı geçen Zafer İnanır ,Rıdvan Köybaşı, Mehmet Özkan, gibi isimlerin ne zaman aday adaylığı başvurusunda bulunacağı merak konusu.

Aday adaylığı başvurularının başlamasının üzerinden geçen bir haftalık süre içerisinde il merkezinden belediye başkanlığı aday adaylığı için başvurunun gelmemesi ismi geçen aday adaylarının Başkan Ünver’in kararını beklediği yönünde değerlendiriliyor.   

Geçtiğimiz günlerde Nevşehir belediye başkanlığına aday adayı olacağını açıklayan isimlerden olan Zafer İnanır’ın bu adaylığını Kurban Bayramı sonunda açıklaması bekleniyor...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ahmet gider - 5 yıl önce
vay bee. sizi demi görüşmeye çağırdı yoksa hasan....koca memleketde bir nevşehirli talpli çıkmaması çok ilginç...sn.şahin e güvenmişdik ama o da görüşmeyi yapınca çark etti....