banner461
banner195

Nevşehir İş Dünyasından Tanrıver’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş ve beraberindeki Nevşehir iş adamlarından oluşan heyet, geçtiğimiz günlerde AK Parti İl Başkanlığı görevine atanan M.Ali Tanrıver’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Nevşehir İş Dünyasından Tanrıver’e Hayırlı Olsun Ziyareti
17 Haziran 2014 Salı 16:35

banner143
banner134

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş ve beraberindeki Nevşehir iş adamlarından oluşan heyet, geçtiğimiz günlerde AK Parti İl Başkanlığı görevine atanan M.Ali Tanrıver’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti Genel Merkezi tarafından  geçtiğimiz hafta içerisinde Nevşehir İl Başkanlığı’na atanan M.Ali Tanrıver’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.  Bu kapsamda Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş ve Nevşehirli iş adamlarından oluşan bir heyet Tanrıver’i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Ziyarette, Nevşehir gündemi üzerine bir süre sohbet eden Borsa Başkanı Salaş, Tanrıver’ e yeni görevinde başarılar diledi.

AK Parti İl Başkanı M.Ali Tanrıver ise NTB Başkanı Salaş ve Nevşehirli bir grup iş adamlarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyaretden dolayı teşekkür eden Tanrıver; “AK Parti camiası olarak iş dünyamız ile  TOBB'a bağlı oda ve borsaları önemsedik.  Bu kurumlarımızın görüşlerinin de çok değerli olduğuna inanıyoruz. Bundan sonra da aynı desteği sizlerden bekliyoruz.  Nevşehir’i el birliği ile geliştirmek hepimizin ortak hedefidir" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ak partili - 4 yıl önce
Baskanim su ak partili gozuken il mudurlerine bi el atsaniz.iyi olur.
Avatar
Nevşehir sizinle gurur duyuyor - 4 yıl önce
nevşehir'in medarı iftiharları biarada?...
Avatar
zafer çekiç - 4 yıl önce
bravvo,düşman çatlatıyorlar.
Avatar
Tek vatan - 4 yıl önce
y.v.s.
Avatar
başkanımnım - 4 yıl önce
sayın başbakanımızı dinleyen eski eniyet müdürü ile kanka olan halen milli eğitimde ilçe müdürü olan zevat ne zaman gönderilecek başkanım