banner461
banner195

Nevşehir Konuşuyor…!

Nevşehir'in sesi ve sitesi www.fibhaber.com yine bir ilke imza atıyor,Nevşehirli vatandaşa kapılarını açıyor...Bundan böyle herkes susacak Nevşehirli vatandaş konuşacak. Nevşehirli konuşuyor köşemizle vatandaşlarımızın sesi olarak Nevşehirimizin sosyal kültürel ve ekonomik sorunlarını memnuniyetlerini FİB Haber.Com da sizlerle paylaşıyoruz.

Nevşehir Konuşuyor…!
20 Eylül 2012 Perşembe 19:39

banner143
banner134

 Nevşehir'in sesi ve sitesi www.fibhaber.com yine bir ilke imza atıyor,Nevşehirli vatandaşa kapılarını açıyor...Nevşehir konuşuyor köşemizle vatandaşlarımızın sesi olarak Nevşehir’imizin sosyal kültürel ve ekonomik sorunlarını memnuniyetlerini FİB Haber.Com da sizlerle paylaşıyoruz...

Fikret Çapacı ve İbrahim Uysal önderliğin de Nevşehirli vatandaşlarımız FİB Haber.com da Yaşadığı Nevşehir’e dair sıkıntılarını ve memnuniyetlerini anlatıyor.

 

Her vatandaşımız kendini FİB Haber.com da bulacak, ismini, resmini, mesleğini paylaşacak, görüşlerini açıkça anlatacak.

 

Yüz  yüze yapılan röportajların yanısıra dilerseniz mail ile isminizi, resminizi, mesleğinizi, şikayet ve memnuniyetinizi fibajans50@hotmail.com mail adresimize gönderin, sitemizin ana sayfasında yayınlansın.

 

Vatandaş Konuşuyor, FİB Haber.Com yayınlıyor...

Nevşehir halkı şikayetlerini ve övgülerini buradan yayınlıyor…!

NOT:

Bende konuşmak istiyorum diyorsanız bize ulaşın 0.384.212.9.444 ve ya resminizi ve mesajınızı ulaştırın fibajans50@hotmail.com

         
İlk röportajlarımız için Yarını Bekleyin...!


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.