banner461

Nevşehir Milletvekili Açıkgöz, Vatandaşları Dinledi

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divan Üyesi Yerel Yönetimler Başkan Yrd. Mustafa Açıkgöz;

Nevşehir Milletvekili Açıkgöz, Vatandaşları Dinledi
11 Eylül 2019 Çarşamba 10:12

banner143
banner134

TBMM Divan Katip Üyesi, AK Parti Nevşehir Milletvekili ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, AK Parti İl Başkanlığında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı’nda kendisiyle görüşmek isteyen vatandaşlar ile tek tek görüşerek taleplerini dinleyen AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, iletilen konularla ilgili notları alıp, taleplerin çözüme kavuşturulması doğrultusunda girişimlerde bulundu. Misafirleriyle hasbihal eden Milletvekili Açıkgöz, kendisine iletilen talep ve önerileri dinleyerek, not alarak iletilen konuların çözümü noktasında da gerekli görüşmelerde bulundu.

Milletvekili Açıkgöz; "Nevşehir İl Başkanlığımızda hemşerilerimizle buluşmaya, el ele gönül gönüle Sevdamız Nevşehir için istişarelerde bulunmaya devam ediyoruz.‬ ‘Halk Buluşması’ adı altında gönüllerine girdiğimiz hemşehrilerimizle buluşup, dilek, talep ve önerilerini dinliyoruz. Bize iletilen konuların çözümü noktasında takipçisi oluyoruz. Çözüm odaklı siyaset anlayışı ile toplumun her kesimini kucaklamaya, dinlemeye, istişare ederek buna yönelik çalışmalar üretmeye devam ediyoruz. ” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.