banner461
banner195

Nevşehir Milletvekili Feralan Hayırseverlerimizi Teker Teker Zikretti

TBMM Genel Kurulu'nda, Adalet Bakanlığı ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve bağlı kurumların bütçelerinin görüşmeleri devam ediyor.2014 Bütçe Görüşmelerinde AK Parti Nevşehir Milletvekili Ahmet Erdal Feralan konuşmasında şunları ifade etti...

14 Aralık 2013 Cumartesi 20:22

banner143
banner134
Milletvekilimiz Ahmet Erdal Feralan TBMM bütçe konuşmasını yapıyor.
TBMM Genel Kurulu'nda, Adalet Bakanlığı ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve bağlı kurumların bütçelerinin görüşmeleri devam ediyor.

2014 Bütçe Görüşmelerinde AK Parti Nevşehir Milletvekili Ahmet Erdal Feralan, nüfus artışı ve sanayileşmeye paralel olarak enerji ihtiyacının da arttığını söyledi.

Enerjiye olan talebin orta ve uzun vadede de artacağını belirten Feralan, bu nedenle yerli ve yenilenebilir enerji kaynaklarının artırılmasına yönelik çalışmaların Ak Parti döneminde ivme kazandığını anlattı.

Bütçe görüşmeleri devam ediyor...

Nevşehir Milletvekili Feralan Hayırseverlerimizi Teker Teker Zikretti

Nevşehir Milletvekili A.Erdal Feralan TBMM Genel Kurulunda yapmış olduğu konuşmasında Üniversitemiz yapımına emeği geçen hayırseverlerimizin isimlerini zikretmesi karşısında gösterdiği Vefa Nevşehir kamuyounda büyük takdir topladı.

Öte yandan Nevşehir Milletvekili A.Erdal Feralan TBMM Genel Kurulunda söz alarak Nevşehir Hacı Bektaş Veli Ünversitemizin yapımına emeği geçen Nevşehirli Hayırseverlerimizi Teker Teker Zikrederek teşekkür etti.

İşte Nevşehir Milletvekili A.Erdal Feralan TBMM Genel Kurulunda yaptığı o konuşma...



Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Gurbetin Alimi - 4 yıl önce
Enerji Bakanlığının Bütçe görüşmeleri sırasında yapılan bu konuşmanın son kısımı biraz olmamış gibi. Ne dersiniz?