banner461
banner195

Nevşehir Milletvekili Gizligider’den Rektör Kılıç’a Ziyaret

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Milletvekili adayı Ebubekir Gizligider, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Filiz Kılıç’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Nevşehir Milletvekili Gizligider’den Rektör Kılıç’a Ziyaret
01 Haziran 2015 Pazartesi 22:00

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Milletvekili adayı Ebubekir Gizligider, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi  Rektörü Prof.Dr. Filiz Kılıç’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

25. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerine sayılı günler kala Resmi Kurum ziyaretlerine devam eden AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Milletvekili adayı Ebubekir Gizligider, Nevşehir Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Filiz Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Milletvekili adayı Ebubekir Gizligider, beraberinde AK Partili yöneticilerle birlikte Rektör Kılıç’ı ziyaret ederek, üniversite hakkında bilgiler aldı.

Nevşehir Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Filiz Kılıç, AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Milletvekili adayı Ebubekir Gizligider’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Gizligider’e teşekkür etti.

Öte yandan Nevşehir Milletvekili ve Milletvekili adayı Ebubekir Gizligider, Üniversite yerleşkesinde ki fakülte ve rektörlük binasını gezerek, yönetici ve personelleri ziyaret etti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kamil - 3 yıl önce
akp gider ayak düzeltsin arayı.