banner461

Nevşehir Milletvekili Menekşe, Gaziantep Gastrofest’te...

Ak Parti Nevşehir Milletvekili, Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Üyesi Yücel Menekşe, GastroAntepfest Uluslararası Gastronomi Festivali’ne katılmak için Gaziantep'e gitti.

Nevşehir Milletvekili Menekşe, Gaziantep Gastrofest’te...
13 Eylül 2019 Cuma 17:00

banner143
banner134

‪Ak Parti Nevşehir Milletvekili, Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Üyesi Yücel Menekşe, Gaziantep Valiliği Koordinasyonunda, GAGEV bünyesinde, Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde bu yıl ikincisi düzenlenen, Gastroantep Uluslararası Gastronomi Festivaline katıldı

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe yaptığı açıklamasında; "GastroAntep Festivali için Gaziantep’teyiz. ‪Adalet Bakanımız Abdulhamit Gül ve İstanbul Milletvekilimiz Ahmet Mücahit Arınç, Gaziantep Milletvekilimiz Müslüm Yüksel, Niğde Milletvekilimiz Yavuz Ergun ile beraber Şahinbey Belediyesinin başarılı öğrencilerimize ödül olarak verdiği 1453 bisikletin takdim törenini gerçekleştirdik. ‬

‪Daha sonra Adalet Bakanımız Sayın Abdulhamit Gül’ün katılımları ile Gaziantep’in mutfağının, tarihi ve kültürünün tüm dünyaya tanıtılacağı GastroAntepfest Uluslararası Gastronomi Festivali’nin açılışını gerçekleştirdik. Damak tadının ve muhteşem lezzetlerin ortaya çıkmasında emeği geçen başta aşçılarımız olmak üzere herkese teşekkür ediyorum." dedi.

Menekşe, Göreme standını ziyaret etti...

Göreme belediye Başkanı Ömer Eren, Kaymaklı belediye başkanı Harun Çekiç, Kapadokya BTK başkanı Aysel Atak, turizmci İbrahim Budak'ın da Kapadokya'yı temsilen katıldığı fuarda Göreme standını ziyaret eden Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, burada konuklarına Nevşehir'in meşhur üzümlerinden ikram etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.