banner461
banner195

Nevşehir Milletvekillerinden SGK İl Müdürüne Ziyaret

Nevşehir Milletvekilleri A. Erdal Feralan, Av. Murat Göktürk, Av. Ebubekir Gizligider Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mehmet Ali Yıkarbaba’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Nevşehir Milletvekillerinden SGK İl Müdürüne Ziyaret
24 Ağustos 2012 Cuma 18:30

banner143
banner134

 Nevşehir Milletvekilleri  A. Erdal  Feralan, Av. Murat Göktürk, Av. Ebubekir Gizligider Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürü   Mehmet Ali  Yıkarbaba’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. 

İl Müdürü YIKARBABA ; Sigortalılarımız, hak sahipleri ve kurumumuzdan hizmet almaya gelenlerin teyzemiz amcamız hatta anne veya babamıza hizmet edercesine vatandaş odaklı bir anlayış içinde olacaklarını, müdürlüğümüzün hizmet kalitesini ve  çalışanlarımızın halkla ilişkiler ve mevzuat konusunda eğitimlerine devam edeceklerini belirterek güler yüzlü, adil, hızlı ve çözüm odaklı  sosyal güvenlik hizmeti verme gayreti içinde olacaklarını ve bunun çalışmalarını başlattıklarını belirtmişlerdir.

Milletvekilleri ve Belediye Başkanı ise Sn: YIKARBABA’ ya çalışmalarında başarı dileklerinde bulunarak personeli ziyaret edip  geçmiş bayramlarını kutladılar


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.