banner461
banner195

Nevşehir Sanayi Esnafı Ünver'i Bağrına Bastı

30 Mart’da gerçekleştirilecek mahalli idareler seçimleri öncesinde seçim turuna devam eden Nevşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Hasan Ünver’i, Lale ve Yeni Sanayi esnafı bağrına bastı.

Nevşehir Sanayi Esnafı Ünver'i Bağrına Bastı
04 Mart 2014 Salı 13:17

banner143
Nevşehir Sanayi Esnafı Ünver'i Bağrına Bastı
İlgili Galeriye Git
banner134

 SANAYİ ESNAFI,ÜNVER'İ BAĞRINA BASTI

 

30 Mart’da gerçekleştirilecek mahalli idareler seçimleri öncesinde seçim turuna devam eden Nevşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Hasan Ünver’i,  Lale ve Yeni Sanayi esnafı bağrına bastı.

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan ve Murat Göktürk,AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kazım Sunar,AK Parti Merkez ilçe Başkanı Salih Açıkgöz,Belediye Meclisi üyeleri ve kalabalık bir partili grubu ile Lale Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek kısa sohbetler yapan Nevşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Hasan Ünver, ziyaretlerle büyük moral buldu.

Kendilerine gösterilen yakın ilgiye teşekkür eden Ünver, büyüyen ve gelişen Nevşehir’de hizmetlerin yürütülmesi için vatandaşların yanı sıra meslek gruplarında evine ekmek götürme çabası içerisinde bulunan esnafların duyarlı yaklaşımlarının sevindirici bir düzeyde olduğunu belirtti. Ünver, ziyaretlerin bundan sonraki süreçte de devam edeceğini ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
R.K - 4 yıl önce
seçimde olmasa insanlar yüzünüzü göremicek
Avatar
Yürü be... - 4 yıl önce
sevgili nevşehirliler,zatı muhteremle ilgili söylentiler ayyuka çıkmış,siz daha bağrınıza basmaya devam edin.adam diğer zamanlarda size selam vermiyor,vatandaşı makamına kabul etmiyor,kendisini ulaşılamaz bir şekilde insanlardan soyutlamış,siz halen bu adama destek veriyorsanız,demekki bu şehir böyle adama layık.bu adam bırakın nevşehir belediye başkanlığını,muhtarlık bile yapmaktan acizdir.kendisi yapar,yaptığı işi 2-3 defa kendisi bozar.yap-boz gibi.takdir sizlerin.
Avatar
aslan başkan - 4 yıl önce
başkanım hala naylon fatura haberine açacağınız tazminat davasıyla ilgili ağzınızdan tek kelam duyamadık o söylenti iftira değil doğru mu yoksa ?
Avatar
vatandas - 4 yıl önce
Cok bilmisler sandıga saygili olun ben lafa degil icrata bakarim
Avatar
aysee... - 4 yıl önce
Hem bugun hem yarin hep milletin yaninda hzmet sevdalilari... Sizi ALLAH ICIN COK SEVIYORUZ...
Avatar
Bedel - 4 yıl önce
aç kalırım kalemimi satmam diyen fi̇bin de bedeli varmış yazık ki yazık
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
resmen milletle dalga geçiyo bu adam. seçim zamanı 15 gün lütfediyo etrafına teşkilatlardan adamı yığıp geziyo onun dışında görmek mümkün değil. millet başbakana olan sevigisinden gidip bunada oy veriyo
Avatar
sağ - 4 yıl önce
yağcılar sıraya girmişler