banner461
banner195

Nevşehir TÜGVA Heyetinden Açıkgöz ve Menekşe'ye Ziyaret

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, TÜGVA (Türkiye Gençlik Vakfı) Nevşehir İl Temsilciliği'ne seçilen Oğuzhan Alkan'ı Meclis odasında kabul etti.

Nevşehir TÜGVA Heyetinden Açıkgöz ve Menekşe'ye Ziyaret
14 Ocak 2019 Pazartesi 17:35

banner143
banner134

Sistemli ve çalışkan bir gençlik adına yaptığı faaliyetletiyle, projeleriyle bilinen Türkiye Gençlik Vakfı TBMM ziyareti için Nevşehir (TÜGVA) İl Temsilcisi Oğuzhan Alkan, Teşkilat Başkanı Üzeyir Keleş, Mali İşler Koordinatörü Hasan Hüseyin Polat Ankara'da bulunan AK parti Nevşehir Milletvekili TBMM Divan Katibi üyesi ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz ve AK parti Nevşehir Miletvekili TBMM Milli Savunma Komisyon Üyesi Yücel Menekşe'yi makamında ziyaret ederek "Herşey Gençlik İçin" düşüncesi üzerine sohbet ettiler.

Bu ziyarette TÜGVA Nevşehir İl Yönetimi'ne Genç Nevşehirliler Platformu Başkanı Ziya Ağca'da eşlik etti. TÜGVA Nevşehir İl Yönetimi'nin ziyaretlerine gelmesinden memnun kaldıklarını belirten AK Parti Nevşehir Milletvekilleri, TÜGVA Nevşehir İl Temsilcisi Oğuzhan Alkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, TÜGVA'nın yapacağı tüm faaliyetler için her daim destek olacaklarını söylediler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.