banner461
banner195

Nevşehir'de AK Partililer Özgecan İçin Mevlit Okutacak

AK Parti Nevşehir İl Kadın Kolları Teşkilatı, Mersin'de öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan ve ve yurtdışında katledilen müslüman öğrenciler için mevlit okutacak.

Nevşehir'de AK Partililer Özgecan İçin Mevlit Okutacak
17 Şubat 2015 Salı 20:12

banner143
banner134
 AK Parti Nevşehir İl Kadın Kolları Teşkilatı, Mersin'de öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan ve ve yurtdışında katledilen müslüman öğrenciler için mevlit okutacak

AK Partili Kadınlar Özgecan için Mevlit Okutacak  ...


AK Parti Nevşehir İl Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar , FİB Haber Merkezimize yaptığı açıklamasında Özgecan Aslan'ın Mersin'in Tarsus ilçesinde vahşice öldürülmesinin herkesi derinden yaraladığını söyledi. 


Özgecan Aslan'a yapılan hunharca saldırıyı lanetlediklerini belirten Kutlar,  adaletin en sert şekilde işlemesi adına konunun takipçisi olmaya söz verdiklerini kaydetti. 


"Hepimiz bir Özgecan'ız" diyen Kutlar, sözlerine şöyle devam etti: 


"Başımız sağolsun, Ailesine sabırlar diliyoruz. Ben ve arkadaşlarım Özgecan adına ve yurtdışında katledilen müslüman öğrenciler için   18 Şubat Çarşamba günü Saat:11:15 de Merkez Kurşunlu Cami'de mevlit okutacağız. Tüm halkımızı davet ediyoruz. 13 yıldır iktidarda olan Adalet ve Kalkınma Partimiz kadınına, yaşlısına ve engellisine sahip çıkma konusunda yaptığı politikalarla kendini kanıtlamıştır."

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.