banner461
banner195

Nevşehir/de Topaklı- Özkonak Yolu Yapılıyor.

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Av. Ebubekir Gizligider, Av. Murat Göktürk, Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Sayın Özgür Özaslan ile yaptıkları görüşme neticesinde; Topaklı-Özkonak yolunun yapılacağı müjdesini verdiler.

Nevşehir/de Topaklı- Özkonak Yolu Yapılıyor.
10 Aralık 2012 Pazartesi 20:14

banner143
banner134

 Nevşehir’de Topaklı- Özkonak Yolu Yapılıyor.

 

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Av. Ebubekir Gizligider, Av. Murat Göktürk, Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Sayın Özgür Özaslan ile yaptıkları görüşme neticesinde; Topaklı-Özkonak yolunun yapılacağı müjdesini verdiler. Nevşehir Milletvekilleri Kozaklı-Nevşehir bağlantısının devamı olan ve Kozaklı’yı Nevşehir’e 20 km daha yakınlaştıracak yol için 3.000.000 TL ödenek Kültür Turizm Bakanlığı tarafından önümüzdeki günlerde Nevşehir İl Özel idare Genel Sekreterliği hesabına aktarılacaktır, dediler.

NEVŞEHİR MİLLETVEKİLLERİNDEN DURMAK YOK YOLA DEVAM

Bahsi geçen yol, geçtiğimiz yıl içerisinde, Ak Parti Nevşehir Milletvekillerinin çalışma ve çabaları sonucu turizm yolu kapsamına aldırılmıştı.

 

Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri ile yaptığımız görüşmede; “Durmak Yok, Yola Devam sloganıyla vatana hizmet etmek için Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne seçildiklerini, bu kapsamda Nevşehir’e Hizmet götürmek için ellerinden gelen çabaları göstereceklerini ve hizmet için sürekli çalışacaklarını” dile getirdiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ERKUT GÖKÇEK - 5 yıl önce
yapilmaz denildi yapilacak işte ak parti farki emeği geçen herkesten allah razı olsun