banner461
banner195

Nevşehir’e AK Kadınlar Ormanı Oluşturuluyor

AK Parti Kadın Kolları tarafından Nevşehir’e AK Kadınlar Ormanı oluşturulacak.

Nevşehir’e AK Kadınlar Ormanı Oluşturuluyor
11 Nisan 2013 Perşembe 11:01

banner143
banner134

 AK Parti Genel Merkezi tarafından yürütülen, “81 İl’de 81 AK Orman Projesi” kapsamında Nevşehir’de de AK Kadınlar Ormanının açılışı yapılacak. 'Bir Ağaç Bin Nefes, Bir Kadın Bir Umut' sloganıyla hayata geçirilecek projede her bir kadın üye adına ağaç dikimi yapılacak.

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Hamleci, Parti Genel merkezi tarafından uygulanan projeyi Nevşehir’de de hayata geçirmenin heyecanını yaşadıklarını belirtti.

AK kadınların Türkiye genelinde 3 milyonu aşkın üye sayısı ile dünyanın en büyük kadın sivil toplum kuruluşu olmayı başardığını ifade eden Hamleci; “Üye sayısı ile dev bir eser bırakmaya hazırlanıyoruz. Her türlü fedakârlığı göze alarak her koşulda siyaset yapmaya kendini adamış AK Partili kadınlar olarak dev bir eser bırakmayı hedeflediğimizden “AK Kadınlar Ormanı” oluşturulması fikri ortaya çıktı. Bizde bu projeyi Nevşehir’imizde hayata geçireceğimiz için çok heyecanlı ve mutluyuz” dedi.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları tarafından Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın desteği ile organize edilen proje kapsamında oluşturulan “Nevşehir AK Kadınlar Ormanının” açılışı 14 Nisan 2013 Pazar günü saat 13:00’de Göre Yolu Aşıklar Mevkiinde gerçekleştirilecek.” 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.