banner461
banner195

Nevşehir'e Kırmızı Plakayı Katip Üye Açıkgöz Getirdi

Nevşehir’in yıllar süren bakan özlemi daha uzun süre giderilemeyecek gibi görünüyor. Ancak Nevşehir’e kırmızı plakayı bir bakan değil, TBMM Katibi, Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz getirdi.

Nevşehir'e Kırmızı Plakayı Katip Üye Açıkgöz Getirdi
07 Aralık 2015 Pazartesi 23:49

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in yıllar süren bakan özlemi daha uzun süre giderilemeyecek görünüyor. Ancak Nevşehir’e kırmızı plakayı bir bakan değil, TBMM Katibi, Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz getirdi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi katip üyeliğine seçilen ve TBMM’nin 9 numaralı kırmızı plakalı aracıyla Nevşehir’e gelen AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz’ün resmi plakalı aracı Nevşehir’de halk arasında “Neden Nevşehir bir bakan çıkaramıyor” sorusunu adeta yeniden gündeme taşıdı.

Bırakın Bakanı Parti üst düzeyinde de görev alamayan Nevşehir Milletvekillerinin daha yakın zamana kadar 2 bakan birden verilen Aksaray’dan neyinin eksik olduğuna ise şimdilik kimsenin bir cevabı yok.

Fakat Nevşehir'de daha şimdiden vatandaşların büyük sevgi saygı ve teveccühünü kazanan Milletvekili Mustafa Açıkgöz'ün TBMM de Katip Üyeliği ise kamuoyunda büyük sevinç yaşattı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.