banner461

Nevşehir’imizin ve Milletimizin Başı Sağolsun

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Diyarbakır'ın Lice İlçesi kırsalında, Jandarma Özel Harekât timleri ile Diyarbakır-Bingöl karayolunu ulaşıma kapatan PKK'lılar arasında çıkan çatışmada şehit düşen 3 kahraman Mehmetçik için taziye mesajı yayınladı.

banner503
Nevşehir’imizin ve Milletimizin Başı Sağolsun
19 Ağustos 2015 Çarşamba 17:04

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Diyarbakır'ın Lice İlçesi kırsalında, Jandarma Özel Harekât timleri ile Diyarbakır-Bingöl karayolunu ulaşıma kapatan PKK'lılar arasında çıkan çatışmada şehit düşen 3 kahraman Mehmetçik için taziye mesajı yayınladı.

Diyarbakır-Bingöl karayolu üzerinde canlı kalkan olarak bulunan vatandaşlar arasına gizlenen kahpe PKK’lılar tarafından şehit edilen Nevşehir’in Acıgöl İlçesi Karapınar beldesi nüfusuna kayıtlı Jandarma Uzman Çavuş Latif Adıgüzel, Astsubay Metin Aydemir ve Jandarma Komanda Uzman Çavuş Muhammet Tufan’ın, vatan toprakları için şehadet mertebesine ulaştıklarını dile getiren Tanrıver:  “Aralarında Nevşehirli kardeşimiz Jandarma Uzman Çavuş Latif Adıgüzel kardeşimizin de bulunduğu 3 vatan kahramanı milli birliğimize karşı yapılan alçakça saldırı sonrasında şehadet mertebesine ulaşmışlardır. Bu hain saldırıyı şiddetle kınıyor, şehitlerimize Cenab-ı Allah’dan rahmet, kahpece gerçekleştirilen bu saldırıda yaralanan Mehmetçiklerimize acil şifalar  diliyorum. Şehitlerimizin aileleri başta olmak üzere Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve aziz milletimize baş sağlığı diliyorum.” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.