banner461
banner195

Nevşehir'in Cevabı TÜRK BAYRAĞI Olacak...!

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Av.Burak Kalfaoğlu Yazılı basın açıklamasında,Akil İnsanlar Toplantısında Nevşehir'in Cevabı TÜRK BAYRAĞI Olacak...! diyerek şu açıklamalarda bulundu...

Nevşehir'in Cevabı TÜRK BAYRAĞI Olacak...!
17 Nisan 2013 Çarşamba 11:29

banner143
banner134

 Kıymetli Nevşehirli Hemşerilerim,

Millet istikbalinin karanlık bir yola girdiği bu günlerde ülkemizi bucak bucak gezen akil insanlar heyetinin 18 Nisan Perşembe günkü durağı Nevşehir’imiz olarak tespit edilmiştir. “Akil Adamlar” fikri her ne kadar daha önce Kandil-İmralı-Hükümet üçgeni arasında görev yapmak için bölücü Murat Karayılan tarafından kurulması teklif edilmiş olsa da kapsamı daha da genişletilerek çalışma alanı tüm ülkeye yayılmış ve heyet faaliyetlerine nihayet başlamıştır.

Akıllara gelen ilk soru akil insanlar heyetinin görev tanımının ne olduğudur. Her toplantı ve platformda heyet üyelerine bu soru sorulmuş fakat üyeler hükümetin kendilerine açık bir görev tanımı yapmadığını amaçlarının “akan kanın durması ve anaların ağlamaması” olduğunu beyan etmişlerdir.

Ancak 63 kişiden oluşan heyet üyeleri yapmış oldukları toplantılarda “Pkk’ya özerklik verilmezse AVM’lerde bombalar patlar, üzerimize cesetler yağar, Türk Bayrağı’nın adı da değişsin devlet bayrağı olsun, Nihayet ulus Devlet’ten kurtulacağız, Ülkeyi sadece ikiye bölmek değil tamamını özerk bölgelere ayırmalıyız” gibi laflar söyleyerek Türk Milleti’nin ve Türk Devleti’nin temel dinamiklerinin yerle bir edilmeden sözde barışın sağlanamayacağını düşündüklerini açıkça ortaya koymuşlardır.

Türk Milleti barış ve kardeşlik karşıtı değildir. Türk Milleti teslimiyetçilik ve eli silahlı çapulcuya diz çökmenin karşıtıdır. Akil İnsanlar Heyeti her sözleri ile Türk Milleti’ni barışa iknaya değil, Türk Milleti’ni terör örgütüne verilecek tavizlere ikna çabasındadır. İkna edemedikleri noktada ise tehdit etmekten kaçınmamışlardır.

Değerli Nevşehirliler,

Yüz yıllardır, Türk Bayrağı düğünümüzde neşemizi, cenazemizde yasımızı, devletimizde bağımsızlığımızı, kırmızısı ile şehidimizin kanını, yıldızı ile Alemlerin Nuru Efendimiz (SAV)’ı, hilali ile Rabbimiz’i temsil etmektedir. Bu muhteviyatın içersinde barındırdığı anlam sınırlarımız içinde yaşan bütün vatandaşlarımızın üzerinde hemfikir olduğu müşterek hazinemizdir.

Çözüm arayanlara tek çözüm TÜRK BAYRAĞI’DIR. Bu vesile ile bütün Nevşehir Halkı’nı duyarlı olmaya evlerine, işyerlerine ve arabalarına ŞANLI TÜRK BAYRAĞI’MIZI asarak şehrimize ve ülkemize Nevşehir’den aradıkları cevabı verme davet ediyorum.

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

NEVŞEHİR MERKEZ İLÇE BAŞKANI

Av. Burak KALFAOĞLU


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
adem - 5 yıl önce
çözüm önerisine karşi çikanlar dünkü vilayetimiz olan ve bizimle pkk gibi savaşan yunanli ile atatürkün hemen görüşüp bariştiğini niye görmüyorlar
Avatar
TC vatandaş - 5 yıl önce @adem
yoruma baktımda güldüm.yunanistanın bir ülke olduğunu , pkk nında bir terör örgütü olduğunu hala anlayamamış. bahsettiği zamanlar osmanlı yenilmiş sarayda ingilizler ve damat ferit hükümeti olduğu zamanlar.ve memleketimiz parça parça edilmiş , lazistan,kürdistan diye bölünüp türklere iç anadoluda 9-10 il verilmiş ve buda dhükümet tarafından kabul edilmiş bir durumda milli mücadele başladı.bu şartlar altında yapılan anlaşmalrı bugünle karıştırmak ancak kötü niyetle yapılabilir. hani biz bölgesel güçtük , ama apoya boynumuzu büktük.akil değil akıllı olmak lazı
Avatar
Kalfaoğlu'na Cevap - 5 yıl önce
değerli kardeşim, semboller üzerinden problem üretmek, semboller üzerinden tartışmak, semboller üzerinden kavga etmek,semboller üzerinden restleşmek ve semboller üzerinden meydan okumak hiç kimseye birşey kazandırmaz. lütfen hak, adalet, eşitlik, özgürlük ve insan onuru üzerinden konuya yaklaşın, eleştiri ve çözüm getirin. selam...
Avatar
Burak Kalfaoğlu - 5 yıl önce @Kalfaoğlu'na Cevap
kıymetli kardeşim basın açıklamamızı biraz daha iyi okursan, bayrağımızın temsil ettiği sembollerin şehidimizin al kanı, peygamber efendimiz (sav)'ın parlayan yıldızı ve yüce yaradanımız allah (cc)'ın varlığı ve birliği olduğunu göreceksiniz. biz bu değerler ve semboller uğrunda her zaman mücadeleye hazırız.
Avatar
Konyalı Bozkurt - 5 yıl önce @Kalfaoğlu'na Cevap
değerli kardeşim;kalfaoğlunun ifadelerinde nasil bir yanliş bulduğunu anlamak mümkün değildir.eğer hak,adalet,eşitlik,insanlik onuru,din ve vicdan özgürlüğü senin için daha önemliyse ki hepimiz için önemlidir,sadece başbakanin son alti ayda yaptiği konuşma ve ifadelerine bir bak bakalim.memlekete bariş getirmek ülkenin kurucu unsurunu yok saymak,hakaret etmek ve ayaklar altina almaksa,sen önce bu yanlişi yapanlara tepki vermelisin.
Avatar
Mehmet - 5 yıl önce
ankaralı ibocan'dan "neyin kafasını yaşıyorsun sen" size gelsin !
Avatar
Vatandaş - 5 yıl önce
fikirlerine saygım var ama oturuşunuza saygım yok.lütfen şu haberdeki fotoğrafınızı alın bir bakın sonra bunda bir şey yok diyin ben bir şey demeyeceğim