banner461
banner195

Nevşehir’in En Aktif Aday Adayı

Milliyetçi Hareket Partisinin 3 dönemdir Nevşehir’den Milletvekili çıkaramama hüsranına bir son vermesi muhtemel isimlerin başında gelen Eğitimci- Sendikacı Mustafa Uğur, henüz kamu kurum ve kuruluşlarından istifaların netleşmemesine karşın şu ana kadar Nevşehir’de siyasi partiler arasında en aktif aday adayı olma özelliğini kaptı bile.

Nevşehir’in En Aktif Aday Adayı
03 Şubat 2015 Salı 16:03

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinin 3 dönemdir Nevşehir’den Milletvekili çıkaramama hüsranına bir son vermesi muhtemel isimlerin başında gelen Eğitimci- Sendikacı Mustafa Uğur, henüz kamu kurum ve kuruluşlarından istifaların netleşmemesine karşın şu ana kadar Nevşehir’de siyasi partiler arasında en aktif aday adayı olma özelliğini kaptı bile.

Ziyaretlerini aralıksız sürdüren, bir yandan parti genel merkezi ile istişarelerde bulunup, diğer yandan Partinin ilimizdeki ileri gelenlerini ziyaret etmeyi sürdüren Mustafa Uğur, yıllar süren sendikal hayatının verdiği tecrübeyi de en şekilde değerlendiriyor.

Önümüzdeki günlerde Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanlığından istifa ederek Aday adaylığını resmen açıklaması beklenen Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili aday adayı Mustafa Uğur, her türlü tanıtım materyalini de henüz vaktini birilerine omuz atmakla geçiren aday adaylarına inat en iyi şekilde kullanıyor.

Gizli gizli aday adaylığını birilerinin gözüne sokmaya çalışan siyasi parti milletvekili adaylarının aksine her türlü ziyaretini ve görüşmelerini, çalışmalarını sosyal paylaşım siteleri aracılığıyla da duyuran Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili aday adayı Mustafa Uğur, büyük bir kararlılık içerisinde siyasi çalışmalarını sürdürüyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bozkurtlar geliyorlar - 3 yıl önce
işte ülkücülük böyle olur milliyetçi hareket partisinin nevşehirde var olduğunu hatırlatan mustafa başkanıma teşekkür ederim vekilliği hayırlı olsun
Avatar
Dürüst Aday - 3 yıl önce
1.sıra milletvekili adayımızsın inşallah hocam siyasetin nasıl yapılacağını öğretiyorsun diğer fitnecilere
Avatar
VATANDAŞ - 3 yıl önce
bumuymuş en akti̇f aday :) merak etmyin yine akp yine akp
Avatar
zz - 3 yıl önce
Slogan da rte den esinlenmiş :)
Avatar
sami - 3 yıl önce
İç güvenlik paketine niye karşı sın mhp sana bidaha oy yok
Avatar
eğitimci - 3 yıl önce
mhp'li değilim ama 1. sıra aday mustafa uğur olursa, oyum mhp'ye.
Avatar
nevsehırlı - 3 yıl önce
tanırım hocamı yakışır , ankaradan supriz bi isim gelir ise yine vekil alamaz mhp
Avatar
şamil - 3 yıl önce
Vay mhp bunama kaldın