banner461
banner195

Nevşehirli Artık Bakan İstiyor

Nevşehir'de 2015 Genel seçimler öncesi vatandaşlar özellikle yeni dönemde Nevşehir'den bir bakan çıkartmak arzusu içerisnde olduklarını söylüyorlar..

Nevşehirli Artık  Bakan İstiyor
02 Kasım 2014 Pazar 17:03

banner143
banner134
Türkiye ve Nevşehir siyasi tarihine 33 yıllık siyasi tecrübesiyle bir dönem damgasını vuran, 1966-1969 yılında 27 bin nüfuslu küçük bir şehir olan Nevşehir'de Nevşehir Belediye Başkanlığı yapan o dönemin başbakanı Süleyman Demirel'in bizzat İller Bankası Genel Müdürlüğü'ne getirdiği, 1979-1980'lerde Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve 1994-1995 yıllarında ise Köy İşlerine Bağlı Devlet Bakanlığı görevinde bulunan, 1990'lı yıllarda partisinin ekonomiden sorumlu başkan yardımcısı, 1994-1995 yıllarında da partisinin teşkilattan sorumlu başbakan yardımcılığı görevinde bulunan ayrıca çeşitli tarihlerde Avrupa Parlamentosu Üyeliği görevinde bulunan Esat Kıratlıoğlu'ndan sonra Nevşehir'den bir bakan çıkmadı ve çıkartılamadı.


Nevşehir artık bizlerde üç dönemdir AK Parti’den üç milletvekili göndermemizin artık meyvesini alalım. Ankara’ya sesimizi daha gür çıkartalım. Biz 2011 yılından beri bizleri mecliste temsil etmesi için 3 milletvekilini de AK Parti’den gönderdik. Artık bizlerinde bir milletvekili Bakanlık yapsın.

KAYNAK: NEVŞEHİR POSTASI


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ali - 4 yıl önce
bununların üçüde nevşehire bakan ne gerek varki fazla söze
Avatar
AMANİN - 4 yıl önce
gönül neler ister neler ister.bu haberi yazan bir düşünsün.3 vekilden hangisi bakanlık yapabilir.
Avatar
tesbit - 4 yıl önce
nevşehirde bu hasetlik,çelme atmalar,komplolar olduktan sonra.nevşehir kanaati veya hakeden değil başkaları bizim adımıza her zaman karar verecektir.saygılar.
Avatar
Nevşehirde bakan yokmu? - 4 yıl önce
ben sürekli 12 senedir bakıp duran 3 adet milletvekili görüyorum sürekli bi yerlere bakmıyorlarmı? ne yaptılar nevşehire işte bakan olmuşlar öyle melül melül bakıyorlarya.
Avatar
mehmet - 4 yıl önce
Nevşehir dende bakan istiyoruz neden olmasın 3 millet vekiline ragmen
Avatar
mehmet - 4 yıl önce
Nevşehir e anca hasan ünver den bakan olur sadece o yapabilir
Avatar
o geliyor - 4 yıl önce
allah nasip ederse önümüzdeki genel seçimlerde ilimizden seçilecek bir millet vekilini bakan olarak yeni kabinede göreceğiz. bundan kimsenin kuşkusu olmasın. i̇limizin iktidara verdiği desteğin karşılığını şimdiye kadar hakkıyla alamadı. ama yeni dönemde hak yerinş bulacak. donanımlı bir milletvekilimiz olacak inşallah. bekleyin ve görün
Avatar
Gurbetteki Nevşehir'li - 4 yıl önce
hem seçiyorsunuz hem isyan ediyorsunuz. anlamıyorum sizi. nevşehirliyim fakat nevşehir dışında yaşadığım için seçimlerde oyumuda mecburen yaşadığım yerde kullanıyorum ancak memleketimin haberlerini takip ediyorum. anlamadığım şu adamları seçen sizlersiniz. tek parti 3 vekil çıkarıyorsa nevşehirin %70'i seçmiş demektir. siz bu adamların listede adını görüp seçtiniz. seçmeseydiniz o vakit. tepkinizi koysaydınız. hiç olmazsa o adamları listeye yazanlarda sizin tepkinizi dikkate alırdı. şimdi sızlanmaz çok yersiz. önümüzde seçimler var. listeyi az çok tahmin edebiliyorum ancak eminim şuan sızlanan sizler yine seçeceksiniz. neymiş efendim hükümet partisinden olsun vekilimiz. i̇şe yarasın. sanki 3 de hükümet partisinden olunca çok işe yaradı. seçmeseydiniz bunları hükümet partisi şuan sizlerin görüşünü dikkate alıyor olacaktı ancak baktılar ve gördülerki nevşehirliye kimi sunsan hükümet partisi diye seçer. onlarda kolayınızı gördüğü için sizin fikirlerinizin önemi kalmadı. boşuna yırtınmayın