banner461

Nevşehirli Başkanlar, 'AK Parti 121. İl Başkanları Toplantısı'na Katıldı

AK Parti Nevşehir tam kadro olarak Ankara AK Parti Genel Merkezinde düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katıldılar.

banner503
Nevşehirli Başkanlar, 'AK Parti 121. İl Başkanları Toplantısı'na Katıldı
27 Ocak 2018 Cumartesi 18:30

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, AK Parti Nevşehir Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Dolaşmaz ile birlikte Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen “121. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı”na katıldı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla AK Parti Genel Merkezinde gerçekleştirilen toplantı, istişare bölümünün ardından son buldu.
Toplantı ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Rauf Yanar, "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Başkanlığı’nda gerçekleştirilen 121. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantımıza katılım sağladık. Toplantımızın ana gündem maddesi Zeytin Dalı Harekatı’ydı. Cumhurbaşkanımız harekat ile ilgili çok önemli mesajlar verdi. Ayrıca yurt içi ve yurt dışı gündemi hakkında da konuşmalar yaptı. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız ayrıca kongrelerle ilgili açıklamalarda da bulundu. Kongrelerin bir an önce tamamlanıp 2019’da gerçekleştirilecek seçimlerin çalışmalarına başlamamız gerektiğine değindi. Toplantımızın basına kapalı bölümünde ise, teşkilatlarla ilgili bilgilendirmeler ve istişareler gerçekleştirildi" dedi.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.