banner461
banner195

Nevşehirli Esnaflar'da Gizligider’i Bağrına Bastı

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Milletvekili adayı Ebubekir Gizligider, seçim çalışmaları kapsamında 2000 Evler mahallesi sakinleri ve esnafları ile buluştu.

Nevşehirli Esnaflar'da Gizligider’i Bağrına Bastı
03 Haziran 2015 Çarşamba 20:07

banner143
Nevşehirli Esnaflar  Gizligider’i Bağrına Bastı
İlgili Galeriye Git
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Milletvekili adayı Ebubekir Gizligider, seçim çalışmaları kapsamında 2000 Evler mahallesi sakinleri ve esnafları ile buluştu.

Bu hafta sonunda  gerçekleştirilecek 25. Dönem Milletvekilliği Genel seçimleri öncesi çalışmalarına 2000 Evler mahallesi ile devam AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Milletvekili adayı Ebubekir Gizligider, mahalle sakinlerinin ve esnafın yoğun ilgisi ile karşılandı.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ve bazı Partili yöneticilerinde eşlik ettiği ziyarette, Milletvekili ve adayı Ebubekir Gizligider’e 2000 Evler Mahallesi sakinleri ile esnafları, Ak Parti  iktidarları döneminde yapılan alt yapı ve üst yapı hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Milletvekili adayı Ebubekir Gizligider’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden mahalle sakinleri ve esnaflar; “Her zaman yağmur demeden çamur demeden şehrimiz ve mahallemiz adına koşturan AK Parti yöneticilerine teşekkür ediyoruz. Nevşehir’in esnafların ve mahallemizin sıkıntıları ile yakından ilgilenen ve bizleri ziyaret eden sayın vekilimize de teşekkür ediyoruz. Göreve geldiği günden bu güne kadar mahalli yönetimlerle devamlı iç içe olan AK Partimizin bütün kadrolarından Allah razı olsun. Bu ziyaretlerin devamlı olması bizi de heyecanımızı yüksek seviyede tutma adına olumlu bir olaydır. İnşallah 7 haziran akşamı yine Nevşehir’imiz kazanacak” dedi.

2000 Evler Mahallesindeki esnaflara hayırlı işler dileyip kısa sohbetler de yapan Ebubekir Gizligider ise; “Seçimden önce de seçimden sonra da biz ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bizim görevimiz halkımızın sorunlarını dinlemek, sürekli onların meseleleri ile hemhal olmak.  Bu yüzden bu görevlerdeyiz. Gittiğimiz her yerden tekrar çağrılıyoruz, bu bizleri çok sevindiriyor. ‘Neden bizim sokağımıza, neden bizim mahallemize gelmiyorsunuz’ diyerekten davetler alıyoruz. AK Parti halkımızın partisidir ve halkımızın kendini bulduğu bir partidir. Yapılacak olan genel seçimlerde AK Parti’nin oy oranını arttırarak yine iktidara geleceğine inanıyoruz. Bugüne kadar sizler oylarınızla AK Parti’ye destek verdiniz, bu seçimlerde yine destek vereceğinize inanıyorum” diye konuştu.

Gizligider, ziyaretler sırasında mahalle sakinleri ve esnaflarla fotoğraf çektirdi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.