banner461

Nevşehirli Yasin Pilavcı Darıca Gençlik Kolları Başkan Adayı Oldu

Nevşehirli hemşehrimiz Yasin Pilavcı bugün Darıca Ak Parti İlçe Teşkilatı'na gelerek Gençlik Kolları başkan aday adaylığı başvurusunda bulundu.

banner15
Nevşehirli Yasin Pilavcı Darıca Gençlik Kolları Başkan Adayı Oldu
21 Ekim 2020 Çarşamba 15:46

banner143
banner134

Geçtiğimiz dönem Kocaeli AK Parti İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı görevinin ardından yeni başkan Baki Özdemir'in de Yürütme Kurulu'nda yer bulan Nevşehir Kaymaklılı hemşehrimiz Yasin Pilavcı bugün Darıca Ak Parti İlçe Teşkilatı'na gelerek başkan aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Formunu Darıca Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Acay ve Darıca Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cengizhan Ramazanoğlu'na sunan Yasin Pilavcı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında; "Değerli abilerim, ablalarım, kardeşlerim. Uzun yıllardır görev aldığım AK Parti Gençlik Kolları ailemiz çatısı altında bu güne kadar her kademede görev aldım, bu hizmet yarışında doğup büyüdüğüm yıllarca gururla çalıştığım AK Parti Darıca Gençlik Kolları Başkanlığına adaylık başvurumu gerçekleştirdim. Rabbim Ülkemize, Partimize, Kocaelimize ve Güzel ilçemiz DARICAMIZA güzel hizmetler yapmayı nasip etsin inşallah." paylaşmını yaptı.

ADAY SAYISI İKİYE ÇIKTI

Gerçekleşecek olan kongre öncesinde dün ilk başvuruyu yapan Murat Yılmaz'ın ardından bugün de Yasin Pilavcı'nın başvuru yapması ile aday adayı sayısı ikiye çıkmış oldu.

Nevşehir sevdalısı Kaymaklılı hemşehrimiz İbrahim Pilavcı'nın değerli oğlu Yasin Pilavcı'ya Başkanlık yarışında başarılar diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.