banner461
banner195

“Nevşehirlileri Vatana Sahip Çıkmaya Davet Ediyoruz”

Vatan Partisi İl Başkanı Prof. Dr. Meliha Atalay, Türkiye’yi tüketen değil üreten bir toplum haline getirmenin sözünü veren Vatan Partisine tüm Nevşehirlileri sahip çıkmaya çağırdı.

“Nevşehirlileri Vatana Sahip Çıkmaya Davet Ediyoruz”
07 Nisan 2015 Salı 16:55

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Vatan Partisi İl Başkanı Prof. Dr. Meliha Atalay, Türkiye’yi tüketen değil üreten bir toplum haline getirmenin sözünü veren Vatan Partisine tüm Nevşehirlileri sahip çıkmaya çağırdı.

Vatan Partisinin yeni oluşumu ile tüm Türk insanını kucakladığını ve gelecek nesillere güzel bir Türkiye bırakmak için siyasi hayatına hız kazandırdığını kaydeden Vatan Partisi İl Başkanı Prof. Dr. Meliha Atalay, Vatan Partisinin Türkiye’nin yönetimine talip ve yetişmiş insan gücüne sahip olduğuna da dikkat çekti.

Atalay, “Toprağımızı, suyumuzu, güneşimizi, çalışkan ve özverili insanlarımızla birlikte ülkemizi yeniden tüketen değil, üreten bir toplum haline getirmek en büyük amaçlarımız arasında. 7 Haziran seçimleri bunun için en önemli adımlardan biridir. Bazı muhalefet Partileri oyları bölmeyelim sloganı ile toplumu etkilemeye çalışıyorlar. İnsanlarımız Allah’a şükür kime ve niçin oy vereceğini sağduyusuyla iyi bilir. Vatan partisi kimsenin oyunu bölmemektedir. Yurtta barış, dünyada barış ilkemizdir. O nedenle komşu ülkelerimizin muhatabı Vatan Partisi olmuştur. Suriye, İran ve Lübnan gibi. Vatan Partisi devlet yönetimine talip ve yetişmiş insan gücüne sahip bir partidir. Borç ekonomisinin ülkemizi getirdiği nokta belli. Vatan Partisi ülkenin yeniden ayağa kalkması, borç ekonomisine değil üretim ekonomisine yönelmesi için bir fırsattır” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
acılı - 3 yıl önce
Birisi bu bayana ecevitin secimi kaybettigini hatta rahmetli oldugunu,yılın 2015 oldugunu anlatsin lutfen yasiliktan kafa gitmis...bak teyze Ak parti gedi cook oldu borc morc kalmadi ulke zaten kalkindi aldi basini gidiyor,hatta batı bile bize imreniyor icimizdeki hainlerle bir olup cakallık yapmaya kalkıyor....neyse sen dert etme teyzcim vatan emin ellerde yuregini ferah tut...