banner461
banner195

O Bir Türkiye Sevdalısı İdi

Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Dilek Selvi, Necmettin Erbakan’ın ölüm yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamasında Erbakan’ın bir Türkiye Sevdalısı olduğunu dile getirdi.

O Bir Türkiye Sevdalısı İdi
27 Şubat 2016 Cumartesi 12:34

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Dilek Selvi, Necmettin Erbakan’ın ölüm yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamasında Erbakan’ın bir Türkiye Sevdalısı olduğunu dile getirdi.

Selvi, “Profesör Doktor Necmettin Erbakan hocamızı vefatının beşinci yıl dönümünde rahmetle anıyor ruhu şad olsun diyorum. Hocam 45 yıllık hayatını Türküye sevdalısı biri olarak, vatanını milletini seven, ülke kalkınması için insanlığın hayrına olan birçok hizmetler yapmış temiz bir siyaset adamıdır. Kendisine yapılan haksız eleştirilere, parti kapatmalara, ağır ithamlara karşı asla üslubunu bozmayan kimseye hakaret etmeyen kalp kırmayan mütevazı kişiliğinden asla taviz vermeyen mümtaz kişilik sahibi bir insan. Türkiye sadece bir siyaset adamını değil bir değer kaybetti. Türkiye cumhuriyeti boyunca ilk defa denk bütçe yaptı. Onun iktidarı döneminde girdi ve çıktılar eşit olup devlet bütçesi açık vermedi. Yine ilk defa eşer mobil sistemine geçildi. Toplu sözleşmeyi beklemeden maaşlar her üç ayda bir zamlandı. İçeriden yemeleri önlemek için havuz sistemini, dışarıdan sömürüleri önlemek için D-8 leri kurdu. Bu icraatlar bazı rant çevrelerinin hoşuna gitmeyince 28 Şubat devreye konuldu. 28 Şubat demek hizmetlerin engellenmesi ve bu necip milletin önünün kapanması demektir. Adil bir düzen kurmak Erbakan Hocamın her zaman merkez mesajı oldu. Biz ona şahidiz Rabbim' de şahit olsun” şeklinde konuştu.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.