banner461
banner195

Ödemiş Saldırı'yı Kınadı

Ürgüp Eski Belediye Başkanı Bekir Ödemiş Göreme de meydana gelen iki japon turiste yapılan saldırıyı kınayarak bu tür çirkin olayların bir daha yaşanmamasını diledi.

Ödemiş Saldırı'yı Kınadı
12 Eylül 2013 Perşembe 12:06

banner143
banner134

 Şu günlerde yaklaşan yerel seçimler öncesinde Ankara Çankaya Belediyesi için CHP den Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıklamasından sonra yoğun bir çalışma programı içerisine giren Bekir Ödemiş,öte yandan da aşık olduğu memleket topraklarında olan bitenleride sıkı bir şekilde takip ediyor.
 
Son Göreme zem vadisinde yaşanılan cani saldırı haberini büyük bir üzüntüyle duymuş bulunuyorum diyen Ödemiş Ülke ve Bölge tanıtımı için yapılan onca emeğin heba olmasından duyduğu üzüntüyü dile getirerek. Bizim güzel Anadolu insanını ülke insanını dostluğu kardeşiği yurt severliği ile özene bezene anlatırken Tüm Dünya ya Kapadokya gerçeğini ifade ederken,bu münferit saldırıyla bir kişinin çıkıp ülke ve bölge Turizmine çomak sokan bu olay hiç olmadı...

Buradan Saldırıyı yapanları şiddetle kınıyor,Tüm bölgemiz Turizm Camiasına Turist Ailelerine Geçmiş olsun ve Başsağlığı  dileklerimi sunuyorum. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.