banner461
banner195

Öküz altında buzağı arayanlar için kapak fotoğrafı

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’nin Ürgüp programı kapsamında planlanan Ak Parti İlçe teşkilatı tarafından düzenlenen halk buluşması Ürgüp’lülerin yoğun ilgisi ile Sinema ve kültür merkezinde yapıldı.Biz teker teker sayamadık buyrun siz sayın...!

Öküz altında buzağı arayanlar için kapak fotoğrafı
11 Mart 2014 Salı 09:52

banner143
banner134

 Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’nin Ürgüp programı kapsamında planlanan Ak Parti İlçe teşkilatı tarafından düzenlenen halk buluşması Ürgüp’lülerin yoğun ilgisi ile Sinema ve kültür merkezinde yapıldı.

Bakan Zeybekçi’nin Ürgüp’e geldiği fakat katılımın yetersiz olduğu bu nedenle sinema salonunda yapılacak olan programın iptal edildiği dedikodusu sosyal medyada dolaşmaya başladı.

Programda konuşan Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Bakan Zeybekçi’ye tüm Ürgüp halkı adına teşekkürlerini iletti ve Ürgüp’lülerin selamını Sayın Başbakanımıza iletmesini rica etti. 

Milletvekili Murat Göktürk ise kendilerini kırmayarak hemşehrilerini ziyarete gelen Bakan Zeybekçi’ye teşekkür ettiğini ifade ederek, tüm çalışmaların el birliğiyle başarıya ulaştığını, Ekonomi Bakanlığından hiç ellerinin boş dönmediğini ifade etti.

Son olarak konuşan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Belediyeciliği iyi bildiğini, 2004 - 2011 yılları arası Denizli Belediye Başkanlığı yaptığını, 2011 yılında Başbakanımızın isteği üzerine işlerini bırakarak kabineye girdiğini ifade ederek, Türkiye’de son gelişen olaylarla ilgili önemli bilgiler verdi.

Zeybekçi 30 Martta yapılacak seçimde “Ülkemizin yüzde 99,9’u olan kardeşlerimizi kucaklayacağız. Onlarla etle kemik olacağız” dedi.

28 Şubatın millete yapılan darbenin son sahnesi olduğunu ifade eden Bakan Zeybekçi şöyle konuştu “Bu millete ekonomik olarak en son darbeyi vurup bir daha ayağa kalkamayacak hale getirmektir. Ekonomi çökünce geriye artık ne kalıyor. Son darbe. Şu cümle tüm Türkiye’nin kulaklarında çınladı ’öyle bir darbe yaptık ki, etkisi bin yıl sürecek’ diyorlardı. Biz Türkiye’de toz duman görünen bugünlerden sonra, bu millete ihanet eden satılmış maşalar vardır. Dünyada her ülkenin gizli işi vardır. Adana’da MİT’in TIR’larını durduranlar, onları millete ve dünyaya deşifre edenle, Türkiye’yi dünyaya başka şekilde göstermeye çalışanlar vatan hainidir. Biz, ülkemizin yüzde 99,9’u olan kardeşlerimizi kucaklayacağız. Onlarla etle kemik olacağız. Ekonomi yerli yerine oturmuştur. Kim ne yaparsa yapsın sorun olmaz. Üretim, istihdam, toplam milli gelir, teknoloji yatırımları artmıyorsa Türk lirasının değerinin artması sunidir. Faizlerin artmasından Ekonomi Bakanı olarak memnun değilim. En son Merkez Bankası’nın faiz artırmakla ilgili operasyonu doğrudur. Bunun çok uzun vadeli, kalıcı olmamak kaydıyla geçici bir tedbir olarak alınmasından yanayız.”

Ardından Bakan ve heyet, 13. Yüzyılda yapılan tarihi Karamanoğlu Camiine geçti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
o kalabalığın yarısı parti yöneticisi..yarısı koruma...birkısmı muhtar ve belediyeci kardeşim....
Avatar
kapadokyalı - 4 yıl önce
ahmet kocak ceketini dügmele ayıp koca bakan belediye başkanların dügmelemiş sen dügmelememişin
Avatar
acı ama gerçek - 4 yıl önce
yani bir gerçek varki bakanın gezisi tam manasıyla fiyaskoydu.belediyeden durmadan anons yapıldı.ürgüplü olarak üzüldüm.gereken ilgi alaka gösterilmedi.doğrusu misafire üstelik bu misafirde bakansa ,nasıl ağırlanması gerektiği sanırım 60 yaşından sonra öğrenilmiyor dostlar.acı ama mağlesef gerçek bu
Avatar
zor - 4 yıl önce
öküz altında buza aramak,eşek hoşaftan ne anlar,bağımızın koruğu,gözünün çamağını yirim.bu terimleri ürgüp de kullanıpda başkan seçilmek kolay bir iş değil.ne oldu bize anlamıyorum?