banner461
banner195

Ömür Boyu İl Başkanı Kalacak Halimiz Yok

Ak Parti İl Başkanı Kazım Sunar, il başkanlığı görevindeki 3 yılını değerlendirirken, ömür boyu il başkanlığında kalacak hallerinin olmadığını, zamanı geldiğinde görevi bırakacaklarına dikkat çekti.

Ömür Boyu İl Başkanı Kalacak Halimiz Yok
21 Mart 2014 Cuma 08:00

banner143
banner134

 Ömür Boyu İl Başkanı Kalacak Halimiz Yok

NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti İl Başkanı Kazım Sunar, il başkanlığı görevindeki 3 yılını değerlendirirken, ömür boyu il başkanlığında kalacak hallerinin olmadığını, zamanı geldiğinde görevi bırakacaklarına dikkat çekti.

İl genel meclisi üyeliğinin de, il başkanlığının da kendi talebi üzerine değil Ak Parti genel merkezinin teveccühü ile gerçekleştiğine değinen Ak Parti İl Başkanı Kazım Sunar, Ak Partili tüm teşkilatların hizmet aşkı ile çalıştıklarından bir zaman kuşku duymadığını dile getirirken, hayatta en çok istediği işi yaptığını, hiç pişmanlık duymadığını ifade etti.

Sunar, “Ülkemizin ve ilimizin sorunlarının çözüm yolunun siyasette olduğunu gördüğüm için siyasete atıldım. Genel merkezimiz il başkanlığını görevini bana verdiğinde bu görevden kaçmak olmazdı. Sorunları bire bir görüp, bu sorunların sıkıntısını içinde hisseden biri olarak bu görevi reddetmem mümkün değildi. 3 Yıldan bu yana bu görevi sürdürüyorum. İçimizde hizmet etmek sevdası var. Bütün teşkilatlarımızda, teşkilat başkanlarımızda, belediye başkanlarımızda, il genel meclisi ve belediye meclisi üyelerimizin tamamında bu düşüncenin olduğunu biliyorum. Hayatta istemiş olduğum şeyi yapıyorum. Makamlar gelip geçici. Hiçbir zaman pişmanlık duymadım, gocunmadım. Çünkü başbakanımız da diyorya Aşk ve sevdanız varsa çalışmak sizi yormaz diye. Ben il genel meclisi olmadan önce aklımdan siyaset bile geçmiyordu. Genel merkezden bir telefon geldi. Siyaseti düşünür müsünüz? denildi. Benim hiçbir talebim olmadı. Yine il başkanlığında da bir talebim olmadı. Yapılan görüşmeler neticesinde il başkanlığına getirildim. İleriki dönemde partim bana yeni görevler verirse ondan kaçmak olmaz. Ancak ömür boyu da il başkanlığını işgal edecek halimiz yok. Zamanı geldiğinde bu görevlerden de ayrılmasını bileceğiz” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yazık - 4 yıl önce
zaten ömür boyu akp olacak diye bir şey de yok başkanım rahat olun
Avatar
Başkan - 4 yıl önce
kazım başkan'ın ha varlığı ha yokluğu partiyi sırtlayan salih başkan kazım resmiyeti bakanı gördümü iyi poz veriyo bunuda herkes biliyor çok kasılıyor çok dua et salih başkan varken zaten seni soranda yok
Avatar
KIZILELMA - 4 yıl önce
sunar sülalesi piril pirildir, kazim böyledir, sütte leke vardir, ama kazim beyde yoktur, nevşehirin kendi evladi yedirmeyiz,kazim bey beni tanimaz bile ama ak partiye en uygun kişidir,dilerimki partimiz bir iftira atip vekilliğini falan önlemez, kendi evladimizi yemeyi iftiralarla severiz nevşehirli olarak
Avatar
aysee - 4 yıl önce
Hoppp..... orda durun arkadas KAZIM BEYE laf soyletmeyiz
Avatar
ali - 4 yıl önce
murat akbudak abim bu memlekette il başkanlığına en çok yakışacak isimdir.
Avatar
Akpartili bir vatandaş - 4 yıl önce
biran önce gitmesi gerekir.yerine taze kan gelsin.ilgili,alakalı özellikle yanına derdini anlatmak için benim gibi gidipte ilgisizlik yapmayacak ve yalan söylemeyecek bir başkan istiyoruz.zamanı çoktan geldi geçiyor bile.
Avatar
güldürmeyin - 4 yıl önce @ali
murat akbudak ın siyasetteki varolma sebebini kendi yazmıştır face sayfasında !! demiştirki; bal tutan parmak yalar. siyasete murat akbudak gibi birşeyler almak için gelen değil, birşeyler vermek için, katkıda bulunmak için gelenler olmalıdır.
Avatar
kazım bey - 4 yıl önce
kazım bey bu teşkilat içinde o koltuğa en fazla siz yakışıyosunuz. öyle çok menfaaçiler sarmışki partiyi, zaten şu an onun sıkıntısı çekiliyor. sizin kendi menfaatinize bişeyler yaptğınızı hiç duymadık