banner461
banner195

Önce İl Kongresi, Ardından Seçim Çalışmaları

Nevşehir merkez belediye başkan adayı çıkaran siyasi partilerden biri olan Demokrat Parti’de il kongresi bu hafta sonunda gerçekleştirilecek. İl kongresinde genel merkez ataması ile Dinçer Akgür ve beraberindeki il yönetimi tek liste halinde yeniden göreve getirilecek.

Önce İl Kongresi, Ardından Seçim Çalışmaları
18 Aralık 2013 Çarşamba 10:21

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir merkez belediye başkan adayı çıkaran siyasi partilerden biri olan Demokrat Parti’de il kongresi bu hafta sonunda gerçekleştirilecek. İl kongresinde genel merkez ataması ile Dinçer Akgür ve beraberindeki il yönetimi tek liste halinde yeniden göreve getirilecek.

22 Aralık 2013 Pazar günü gerçekleştirilecek olan il kongresinde Demokrat Parti il başkanı Dinçer Akgür’ün genel merkez tarafından atanan il yönetimi ile birlikte göreve devam etmesi bekleniyor.

Geçtiğimiz hafta içerisinde Nevşehir Merkez Belediye Başkan Adayını açıklayan ve kamuoyuna duyuran Demokrat Parti’de ilçe ve beldelerden de belediye başkan adaylıkları, il genel meclisi ve belediye meclisi üyelikleri içinde başvuruların bulunduğu bildiriliyor.

Söz konusu başvuruların bu ayın sonuna kadar değerlendirilerek bazı ilçe ve beldelerde de Demokrat Partinin belediye başkan adayı, il genel meclisi belediye meclisi üyelikleri için adaylarını açıklayacağı gözleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.