banner461
banner195

Ortahisar Belediyesinin İlk Aday Adayı Mustafa Ateş

Ürgüp İlçesinin tek beldesi olan Ortahisar Belediye Başkanlığı için ilk resmi aday adaylığı başvurusu Mustafa ATEŞ tarafından yapıldı.

Ortahisar Belediyesinin İlk Aday Adayı Mustafa Ateş
25 Ekim 2013 Cuma 13:17

banner143
banner134

 Ürgüp İlçesinin tek beldesi olan Ortahisar Belediye Başkanlığı için ilk resmi aday adaylığı başvurusu Mustafa ATEŞ tarafından yapıldı.

Nevşehir Öğretmenevi Müdürlüğü görevinden istifa ederek, bugün saat 11:30’da Adalet ve Kalkınma Partisi Ürgüp İlçe Başkanlığı’na; Ortahisar Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için başvurusunu yapan Mustafa ATEŞ yaptığı basın açıklamasında ise şu şekilde konuştu:

“30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Belediye Başkanı Adayı olabilmek için: Görüşleri çok değerli olan birbirinden değerli dostlarımla gerekli istişareleri yaptıktan sonra, kasabama daha fazla ve daha etkin hizmet edebileceğimi düşündüğümden, bugün itibariyle 15 yıllık memuriyet hayatımdan, dolayısıyla 4 yıldır yürüttüğüm Nevşehir Öğretmenevi Müdürlüğü görevimden istifa ederek, ADALET ve KALKINMA PARTİSİ’nden Ortahisar Kasabası Belediye Başkanlığına Aday Adaylığı başvurumu resmen yapmış bulunuyorum.

Henüz fikir aşamasındayken bile bu ulvi ve heyecanlı yolda benimle yürüyen, beni her daim destekleyerek hiçbir zaman yalnız bırakmayan tüm candan dostlarıma; gönülden teşekkür ederim.

Bu hizmet yarışının sonucunda kasabamızın kazanacağına olan inancımla, diğer aday adayı olacak arkadaşlarıma da şimdiden başarılar diliyorum.

Cenab-ı Allah cümlemizin yar ve yardımcısı olsun. Dua ve desteklerinizi eksik etmeyiniz. İnşallah Ortahisarımızın ve bizlerin hakkında Allah’ım hayırlısını versin…” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Derviş Doğan - 5 yıl önce
hayırlı uğurlu olsun.allah yolunu açık etsin hocam...
Avatar
nevşehir sanai esnafı - 5 yıl önce
hocam hayırlı uğurlu olsun yolun açık olsun sanai esnafları olarak şüphesiz desteklerimiz dualarımız seninle

Avatar
murat - 5 yıl önce
hayırlı ugurlu olsun hocam bütün desdeklerimiz seninle hocam size yakışanı budur hocam
Avatar
SANAYİİ ESNAFLARI - 5 yıl önce
hayırlı ugurlu olsun hocam ortahisar ve bizler hakkında allah başarilarinin devamini versin
Avatar
KENAN - 5 yıl önce
sayin hocam ortahisar kasabamiz ve size hayirli uğurlu olsun dormak yok yola deam...
Avatar
selo - 5 yıl önce
kardeşim hayırlı olsun, sonuna kadar yanındayız.
Avatar
YAKUP50 - 5 yıl önce
ortahisarı en iyi yerlere getirecek mustafa hocam
ortahisarı dünya turizm başkenti yapacak allahın izniyle
hayırlı uğurlu olsun
Avatar
Adem AYDIN - 5 yıl önce
"hizmete talip olmak kolay, hizmet etmek zordur" ama zoru başaracağına, layıkı vechile başkanlık yapacağına güzel beldemiz ortahisarın da layık olduğu hizmetlere seninle kavuşacağına inanarak, hayırlı ve mübarek olsun. allah yolunu açık etsin. allah muvaffak etsin inşallah.