banner461
banner195

Öz : “ Tekiner'in Oğlunun Yanında olma Gereği duydum“

CHP Nevşehir 1. Sıra Milletvekili adayı Bülent Tekiner’e gönül veren “Bülent Tekiner Gönüllüleri” tarafından düzenlenen ücretsiz halk konserinde Nevşehirliler Kubat ile coştu.

Öz : “ Tekiner'in Oğlunun Yanında olma Gereği duydum“
05 Haziran 2015 Cuma 16:36

banner143
Kubat Nevşehir’i Salladı
İlgili Galeriye Git
banner134
 CHP Nevşehir 1. Sıra Milletvekili adayı Bülent Tekiner’e gönül veren “Bülent Tekiner Gönüllüleri” tarafından düzenlenen ücretsiz halk konserinde Nevşehirliler Kubat ile coştu. Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz’ün de katıldığı konserde Türk Telekom Meydanı’nı dolduran, büyük çoğunluğunu kadın ve gençlerin oluşturduğu binlerce Nevşehirli, Kubat’ın söylediği hareketli ve birbirinden güzel türkülerle gönüllerince eğlenerek, unutulmaz bir akşam yaşadı.

Kubat tarafından konser sırasında sahneye davet edilen İstanbul Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz’de, Nevşehir 1. Sıra Milletvekili Adayı olan Bülent Tekiner’in, uğradığı silahlı saldırı sonucu 1980’de öldürülen CHP Milletvekili ve İl Başkanı Zeki Tekiner’in oğlu olduğunu hatırlatarak,  “1978 yılında ben Nevşehir’de doktorluk yaptım. O dönemde CHP İl Başkanı olan Rahmetli Zeki Tekiner ile beraber çalıştık. Hem bir ağabeyim hem de iyi bir dostumdu. Kendisine bir minnet duygum var ve onun oğlunun yanında olma gereği duydum.” Diye konuştu.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.