banner461
banner195

Özcan SP’ye mi Gidiyor?

Yaklaşan yerel seçimler ilginç adaylıkları da gündeme getirmeye devam ediyor.

Özcan SP’ye mi Gidiyor?
27 Ocak 2014 Pazartesi 09:47

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Yaklaşan yerel seçimler ilginç adaylıkları da gündeme getirmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Gülşehir ilçesinde önce Milliyetçi Hareket Partisinden belediye başkan aday adayı olan, MHP adayının Vahdet Arısoy olarak gösterilmesinden sonra kendisine yeni bir adres arayışı içerisine girip CHP’den Gülşehir belediye başkan adayı olan Salih Erdoğdu’nun ardından bu kez Kozaklı ilçesinde de ilginç bir adaylık söz konusu.

Edinilen bilgiye göre, Milliyetçi Hareket Partisinden bir dönem Kozaklı belediye başkanlığı görevinde bulunan Günay Özcan, Milliyetçi Hareket Partisinden yeniden aday olabilmek için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisinin ilçe de belediye başkan adayı olarak Cemalettin Güven’i aday göstermesinin ardından kendisine aday olabileceği yeni bir adres arayan Özcan Saadet Partisinden ilçe belediye başkan adayı olabilmek için girişimlerde bulundu.

Saadet Partisi il yönetimi Kozaklı ilçesinde eski belediye başkanlarından Özcan’ın başvurusunu değerlendiriyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
iyi adam - 4 yıl önce
yapma be başkan, sen düpedüz ben yoksam mhp de kaybetsin diyorsun hani yıllarca emek verdiğin davasını güttüğün partin. yakıştımı sana koca reis.bizde bir söz vardır taş yerinde ağırdır diye bir daha nasıl bakacaksın dava arkadaşlarının yüzüne. mhp seçimleri az bir oyla kaybederse vebalden kurtulamazsın. bir daha kimse yüzüne bakmaz senin seni aday olarak taktir ettiklerinde rakiplerin başka partilere gitmediler değilmi aday olmak için olması gerektiği gibi başkan. ayrıca 40-50 oyla rezil olmak ta var işin içinde...