banner461
banner195

'Özkonak Belediye Başkanı Yürekli ''Kasaba Halkı Olarak Erdoğan'ı Destekliyoruz'

Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli,Bugün Belediye meclis üyeleri ve AK Parti Özkonak belde başkanıyla birlikte düzenlediği basın toplantısında Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Halkın Adamı Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan'ı desteklediklerini kaydetti.

'Özkonak Belediye Başkanı Yürekli ''Kasaba Halkı Olarak Erdoğan'ı Destekliyoruz'
07 Ağustos 2014 Perşembe 11:45

banner143
banner134
Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli düzenlediği basın toplantısında Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Halkın Adamı Recep Tayyip Erdoğan'ı desteklediklerini kaydetti.

 
Başkan Yürekli Dünyadaki tüm mazlumların ve müslümanların sesi olan Dünya Lideri Başbakanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Recep Tayyip Erdoğan ın 10 Ağustos 2014 Pazar günü yapılacak olan seçimlerde şahsım Belediyemiz, Belediye Meclis üyelerimiz ve tüm Özkonaklı hemşehrilerimiz olarak tam destek vereceğimizi belirtiyor,Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde bir fazla oy alabilmek için çalışmalarımıza destek için gece gündüz çalışıyoruz dedi. Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli Belediye binasında düzenlediği basın toplantısında 12. Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan ve Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı desteklediklerini kaydetti. Yürekli, '' 10 Ağustos 2014 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Özkonak Kasabası olarak Başbakanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı destekliyoruz. Kasaba halkı olarak milletin iradesini ortaya koyacağız ve sandığımıza sahip çıkacağız. 12. Cumhurbaşkanımız Ülkemize, ilimize, ve Kasabamıza şimdiden hayırlı olsun diliyorum'' dedi. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.