banner461
banner195

Paşa Kendinden Emin

Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesinde iki dönemdir belediye başkanlığı koltuğunda oturan Cumhuriyet Halk Partili Ali Rıza Selmanpakoğlu, kendinden son derece emin.

Paşa Kendinden Emin
27 Ocak 2014 Pazartesi 09:50

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesinde iki dönemdir belediye başkanlığı koltuğunda oturan Cumhuriyet Halk Partili Ali Rıza Selmanpakoğlu, kendinden son derece emin.

İlk döneminde bağımsız belediye başkanlığı görevinde bulunan ve ardından CHP saflarına katılan Ali Rıza Selmanpakoğlu geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisinin Hacıbektaş Belediye Başkan adayı olarak gösterilmişti.

Muhalefet partili belediye başkanı olarak ilimizde ustalık dönemine hazırlanan tek belediye başkanı olma özelliğini de üzerinde taşıyan Hacıbektaş Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde yeniden göreve seçileceğinden son derece emin.

Şu ana kadar Hacıbektaş ilçesinde iktidarın tüm engellemelerine rağmen, muhalefet partili bir belediye başkanı olarak imkanlar doğrultusunda doğru işler yaptıklarını söyleyen Hacıbektaş Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu, seçimlerde Hacıbektaş halkının sağduyusuna güvendiğini dile getirdi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.