banner461
banner195

Rasim Arı; 'Nevşehir için her fikre ihtiyacımız var'

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı,"İnsan merkezli, hizmet odaklı, gönül belediyeciliği anlayışı ile hareket edeceğiz"dedi.

Rasim Arı; 'Nevşehir için her fikre ihtiyacımız var'
05 Aralık 2018 Çarşamba 20:00

banner143
banner134

Toplumun her kesimiyle iletişim içerisinde olacaklarını ifade eden AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı SKM kurulana kadar vatandaşlarımızla buluşmaya devam edeceklerini ve çeşitli ziyaretleri yapmak istediğini söyledi.
Seçim çalışmalarında eski belediye başkanları, İl Başkanları ve milletvekilleri ile görüşerek istişarelerde bulunduğunu aktaran Rasim Arı; "Biz bu şehre hizmet etmeye geldik bu noktada herkesle istişare ve destek alışverişinde bulunacağız dedi. 
Herkesden şehrin sorunları ve çözüm yolları ile ilgili bilgi ve proje beklediğini söyleyen Arı açıklamasında; "Nevşehir için her fikre ihtiyacımız var. Sizlerden de yazılı veya sözlü projeler bekliyorum. Nevşehir'e hizmet için çıktığımız bu yolda medeniyetler inşa etmiş bir milletin varisleri olarak tarihi misyonuna uygun medeni bir şehir inşa etmek misyonumuz. 
Hedefimiz yaşanabilir şehir kadar güzel şehir de meydana getirmek olacaktır. Yunus Emre’nin ; “Ben gelmedim kavga için, benim işim sevgi için. Dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldim.” İfadesindeki manaya uygun olarak gönül belediyeciliği yapacağız. Tevazu, samimiyet ve gayret ile Nevşehir'e hizmet ederek gönüllerde yer almaya çalışacağız. Geçmişi irdeleyip onunla meşgul olup geleceğin zamanından çalmayacağız. Katılımcı, sorumlu, demokratik belediyecilik anlayışı yerelde ana yaklaşımımız olacaktır’’ dedi.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.