banner461
banner195

Sağlamkardeş Projelerini Açıklamayı Sürdürüyor

Büyük Birlik Partisi Nevşehir Merkez Belediye Başkan adayı Fatih Sağlamkardeş, ilimiz için projelerini sıralamaya devam ediyor.

Sağlamkardeş Projelerini Açıklamayı Sürdürüyor
22 Ocak 2014 Çarşamba 16:28

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi Nevşehir Merkez Belediye Başkan adayı Fatih Sağlamkardeş, ilimiz için projelerini sıralamaya devam ediyor.


 Geçtiğimiz günlerde bazı projelerini basın aracılığıyla kamuoyuna duyuran Büyük Birlik Partisinin Genç Belediye Başkan Adayı Fatih Sağlamkardeş’in projeleri 32’ye ulaştı. Bu projeler arasında çok katlı otopark projeleri ile ilin otopark sorununa çare bulmak, okuma yazma bilmeyenin kalmadığı bir Nevşehir oluşturmak gibi projelerde yer alıyor.

 Sağlamkardeş’in projeleri arasında; su sayaçlarının ön ödemeli hale getirilmesi, yeni imar alanlarının imara açılması, doğalgaz girmeyen ev ve işyeri kalmaması, Kent Meydanlığı oluşturulması, su kesintilerinin yıl boyunca yaşanmadığı bir il haline gelinmesi, gençler için hayvanat bahçesi ve lunapark gibi alanların oluşturulması, il merkezinde ana yol ve caddelerin genişletilmesi gibi projelerde yer alıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Muşkaralı - 4 yıl önce
nevşehire hizmet edecek adamlar lazım.nevşehirin büyümesi lazım.bu genç arkadaşımız'da bu işi hak ediyor.siyasette tecrübesi olmayabilir ama bu adam bu işi yapabilecek kapasitede.belediye başkanlığını en fazla hak eden,kazanmak için en çok uğraşan aday.halkın gözünde hasan ünver ve mehmet varol arasında bir seçim geçeceği düşünüyor.fatih kardeşimiz bence bu işi eline almalı.en çok kazanmak için uğraşan adayımız.bence nevşehirde iyi işler yapacağına inanıyorum.inşallah fatih kardeşimiz seçimleri kazanır..başarılar dilerim.
Avatar
BU SEFER BBP - 4 yıl önce
memleketimiz icin kim ne yapmissa allah razi olsun ama bu sefer sira bbp nin yani fatih baskanin sirasidir.genc dinamik caliskan atak gayretli suan icin cok kosturan biri.ewet daha once yorum yamis arkadasin dedigi gibi tecrube olmayabilir ama,sayin hasan baskanda geldiginde tecrubesizdi.kendime ait bir oyum var oda fatih baskana.dualarimiz oylarimiz seninle yolun bahtin sansin acik olsun fatih baskan...
Avatar
yanlışlıkla - 4 yıl önce
yanlışlıkla oy atanlarla beraber toplam 250-300 oy alabilir oda akp ye yarar.
Avatar
YANLIŞLIKLA - 4 yıl önce
yanlışlıkla belki mehmet varolda başkan olur bekleyin bu işler banka ziyaretleri ile olmaz daha ortaya bir tane proje koyamadılar en azından bu adamın bir hevesi ve bir çok projeleri var.