banner461
banner195

Salgın Aday Adayı mı?

Yaklaşan genel seçimler öncesinde Nevşehir’de ocak ayından itibaren yepyeni isimleri, Sürpriz isimleri siyaset arenasında görmek mümkün olacak. O isimler arasından kimler partilerin listesine girebilecek bilinmez ancak Siyasetin Tecrübeli isimleri de o listelerde kendisine yer arayacak.

 Salgın Aday Adayı mı?
29 Aralık 2014 Pazartesi 17:03

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Yaklaşan genel seçimler öncesinde Nevşehir’de ocak ayından itibaren yepyeni isimleri, Sürpriz isimleri siyaset arenasında görmek mümkün olacak. O isimler arasından kimler partilerin listesine girebilecek bilinmez ancak Siyasetin Tecrübeli isimleri de o listelerde kendisine yer arayacak.

Genç yaşına rağmen Nevşehir’de siyaset sahnesinde yıllardır var olan, edindiği tecrübeleri ile Nevşehir halkına hizmet için kullanmak isteyen isimlerden biri de Zafer Salgın. Salgın’ın Milletvekilliği aday adaylığı düşündüğü ve bu kararını da yakın zamanda Nevşehir Kamuoyu ile paylaşmaya hazırlandığı belirtiliyor.

Doğru Yol Partisinin il başkanlığının ardından Milletvekili adaylığından son anda istifa eden Muhasebeci – Mali Müşavir ve İş Ada Zafer Salgın’ın çok büyük olasılıkla AK Parti’den Milletvekili aday adayı olabileceği bildiriliyor.

Siyaset arenasında geçen onca yılın verdiği tecrübe ile henüz bu konudaki kesin kararını basın yayın organları ile paylaşmayan Salgın’ın kararını çok yakın bir zamanda ilimiz kamuoyu ile paylaşması bekleniyor. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ŞAHİN - 3 yıl önce
yakışır zafer abime
Avatar
Siyasetçi - 3 yıl önce
zafer salgin, daha önce demokrat parti genel başkanı olan ve şimdilerde ak parti teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcısı süleyman soylunun kontenjanından aday adayı olacak. zafer salginın her ne kadar ön seçimde ak parti delegelerinden yeterli oyu alması zor olsa da 3. sıradan aday gösterilmesi gündemde.
Avatar
akpli - 3 yıl önce
Süleyman babasının oğlumu
Avatar
Ali - 3 yıl önce
Tam destek amca sonuna kadar yanndayız..
Avatar
Serhan - 3 yıl önce
yakısırrr tam destek zafer salgın
Avatar
Tuğrul - 3 yıl önce
bu dünya üzerinde şimdiye kadar gelen en. Büyük siyasetçilerden birisi zafer Salgin kardeşim herşeyi yapar ve herşeyi bilir gerçekten çok büyük bir lider olmaya aday bir isim her adımında arkasındayım yanındayız zafer bey başarılarının Devamını dilerim
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
bence mhp den aday olsun orda eski anaplılar eski dogruyolcular hep revaçta
Avatar
Esnaf - 3 yıl önce
zafer salgın başarılı bir kişi.ak parti mutlaka değerlendirir şansi açik olsun.hemşerimize sahip çikin destek olun