banner461
banner195

Sap Döndü, Keser Döndü

Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl Başkanı Mehmet Değirmenci, Emniyette yapılan operasyonları bu sözlerle değerlendirdi.

Sap Döndü, Keser Döndü
03 Ağustos 2014 Pazar 14:25

banner143
banner134

 Sap Döndü, Keser Döndü

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Değirmenci, Emniyette yapılan operasyonları bu sözlerle değerlendirdi.

Bir zamanlar uyduruk dijital verilerle insanların hayatlarını karartanların ve ben bu davanın savcısıyım diyenlerin şimdi birbirlerine düştüğünü söyleyen Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Değirmenci,”Bir ülkenin emniyeti bu durumda ise Vatandaşın ne kadar emniyetli olduğunu tartışmamız lazım” ifadelerinde de bulundu.

Yaşanan gelişmelerin hiç hoş gelişmeler olmadığını ifade eden Değirmenci, “Yaşananlar bir hesaplaşma. Ama kendi aralarında bir hesaplaşma. Tabi ki hukuk bir hukuk herkese lazım dediğimizde kimisi ben bu davanın savcısıyım diyordu. Kimisi uyduruk dijital verilerle insanların hayatlarını karartıyordu. Şimdi Sap döndü, keser döndü. Birbirlerine karşı savaş başlattılar. Bir Ülkenin emniyeti bu durumda ise Vatandaşın ne kadar emniyetli olduğunu tartışmamız lazım. Bunlar hiç hoş şeyler değil” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
sayın değirmenci aslanlar önce ava odaklanır sonra bir birleriyle hırlaşır buda öyle bir şey galiba
Avatar
hasan - 4 yıl önce
iki yüzlülügün bu kadarına pes ozaman cemat yapıyodu şimdi dost oldunuz yazık yazık utanın