banner461
banner195

Seçim mi, Cihan Harbi mi?

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Duran Soyuğur, Ülkenin seçim mahalline mi, yoksa yeniden bir Cihan Harbine mi girdiğinin anlaşılamadığını söyledi.

Seçim mi, Cihan Harbi mi?
30 Ocak 2014 Perşembe 21:33

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Duran Soyuğur, Ülkenin seçim mahalline mi, yoksa yeniden bir Cihan Harbine mi girdiğinin anlaşılamadığını söyledi.

Saadet Partisi Nevşehir il başkanlığının düzenlediği il divan toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Soyuğur, ““Türkiye tekrar seçim mahalline mi, yoksa cihan harbine mi girdi belli değil. Televizyonlarda izlediğimiz zaman şaşırıp kalıyoruz. Oysa bu ülke böyle olmamalı. Bir Başbakan herkese tahammül edebilmeli. Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır. Ülkemizde insanlar bu yiğitlerin yoğurt yiyişlerine göre bakarlar ve ona göre oylarını kullanırlar. İnşallah seçimler patırtısız, gürültüsüz geçer. 5 Yıl süreyle görev yapacak olan yöneticiler insanlarımızın hür reyleri ile seçilir ve güzel hizmetler yaparlar. Biz milli görüş partisi, Saadet Partisi olarak Ülkemizin huzurlu, mutlu günler geçirmesini istiyoruz. Her ne kadar genel basında söylediklerimiz yansıtılmasa da Saadet Partimizin istediği, özlediği tablo ülkenin huzurlu olmasıdır. Mızrak çuvala sığmıyor derler ya, Saadet Partisi de çuvala sığmıyor. Allahın izniyle partimize gelenler çoğalıyor. İlk adımda belediye başkanlarını kazanacağız, daha sonraki seçimlerde ise en azından iktidar ortağı olacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Refah-Yol hükümeti 11 aydır görevde kaldı. Bu dönemde yapılan çalışmaları hala Vatandaşımız anlata anlata bitiremiyor. Ülke ekonomisi çok ciddi sıkıntılardan geçiyor. Bugün dolar ve euro nerelerde görüyorsunuz. Ülkenin ekonomisi iyi yönetilemiyor. Zaten bizim ürettiğimiz bir şey yok. Şöyle ihracat yapıyoruz diyorlar. Bugün bizim ihracatımızın % 80’lik bölümü dışarıdan ithal ettiğimiz ürünlerle burada monte edip sattığımız ürünler. Düne kadar ülkeyi idare ediyoruz, darbecilerden hesap soruyoruz diyen hükümet bugün Ergenekon’un savunucusu gibi hareket etmeye başladı. İnşallah bu seçimde halkımızın aklı başına gelecek. Milli Görüşün tek temsilcisi olan Saadet Partimizin önce yerelde, sonra da genelde iktidarın yolu açılmıştır” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
SEVDALI - 4 yıl önce
sen hayaldemi̇ yaşiyorsun yillardir ayni
ak saçlilar parti̇si̇ türki̇ye bi̇r kri̇z ve
kaos ortaminda eğer si̇zler hala ak parti̇ği̇
hasim gi̇bi̇ görüyosaniz hem bunun adi durumdan
faydalanmak hem i̇nat ve hasetli̇k uğruna bu
ülke zarar görevekti̇r.isterseniz bir daha uzun
uzun düşünün......!!! allahın selamı üzerinize olsun.