banner461
banner195

Seçim Sonuçları Anında Canlı Olarak FİB Haber.Com'da

Nevşehir 30 Mart akşamı sonuçları en hızlı olarak Nevşehir ve Kapadokya bölgesinin en etkin ve en çok takip edilen www.fibhaber.com haber portalından öğrenecek... Nevşehir yerel seçim sonuçları canlı olarak sitemizden yayınlanacak...

Seçim Sonuçları Anında Canlı Olarak FİB Haber.Com'da
26 Mart 2014 Çarşamba 14:57

banner143
banner134

30 Mart 2014 Pazar Günü tüm Türkiye Belediye Başkanını belirlemek için sandık başına gidecek. Nevşehir’de de Nevşehir yerel seçim sonuçları canlı olarak sitemizden yayınlanacak...

 Nevşehir 30 Mart akşamı sonuçları en hızlı olarak Nevşehir ve Kapadokya bölgesinin en etkin ve en çok takip edilen www.fibhaber.com haber portalından öğrenecek...

Nevşehir Gündemin adresi ve İnternet Gazetesi www.fibhaber.com  30 Mart akşamı seçim yasağının kalkmasının ardından Nevşehir il geneli seçim sonuçları anlık olarak Canlı Yayınla www.fibhaber.com haber sitesinden açıklanacak.

Nevşehir il merkezi, tüm ilçe ve beldelerde sandık sonuçları anlık olarak telefon bağlantısıyla www.fibhaber.com dan sizlere aktarılacak.
Ayrıntılı grafiklerle  “www.fibhaber.com” web sitesinden de yayınlanacak olan sonuçların hızlı ve nitelikli aktarımı için hazırlıklar tamamlandı.Bu konuda sizlere en etkin ve sağlıklı ilgiler ulaştırmak adına tüm ilçe ve beldelerimizde 24 kişilik,FİB Haber Merkezimizde 5 ve Nevşehir Merkezde 10 kişi olmak üzere toplamda 39 kişilik ekip oluşturuldu.

Daha önce referandum ve genel seçimde en hızlı ve doğru şekilde sonuçları aktaran www.fibhaber.com 2014 Yerel Seçimler için iddialı bir çalışma içine girdi.

Nevşehir de Haberin Adresi www.fibhaber.com 'da Bizi izlemeye devam edin...Biz Nevşehir'i Sizin için izliyoruz...!

Nevşehir Gündemin Adresi www.fibhaber.com da hazırlıklar tamamlandı... Nevşehir merkezle beraber Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı ve Ürgüp ilçeleriyle tüm belde belediye başkanlığı seçimleri için yerinden canlı bağlantılarla 30 Mart 2014 yerel seçim sonuçları kesin bilgilerini www.fibhaber.com dan öğrenebilirsiniz...

FİB Haber.Com da 30 Mart 2014  tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde, sizlere özel 
ücretsiz olarak anlık veri yayını yapacak ve tüm seçim çevrelerinden, sandık sonuçlarını “online” duyuracaktır.

Haber, analiz, grafik, animasyon, fotoğraf ve videolarla çeşitlendirilecek "Yerel Seçim 2014" özel yayını, kesin sonuçlar açıklanıncaya kadar devam edecektir.

www.fibhaber.com un seçim özel yayını,Nevşehir ili ,ilçe,beldeleri ve 30 Büyükşehir’in yanı sıra toplam 81 il ve 923 ilçede belediye başkanlığı yarışını kamuoyuna ilk elden duyuracak şekilde planlandı.

Bu kapsamda sizlere yerel seçim sonuçları ücretsiz olarak www.fibhaber.com dan verilecektir.


Nevşehir yerel seçim sonuçları ise canlı olarak 30 Mart akşamı bu sayfada www.fibhaber.com'da olacak.

Nevşehir Yerel Seçim Sonuçları www.fibhaber.com da izlenir...

Nevşehir canlı seçim sonuçları

İşte Ak Parti Nevşehir ilçe adaylarının isimleri: Nevşehir; Acıgöl: Ercan Ertaş, Avanos: Mustafa Körükçü, Derinkuyu: Bülent Aksoy, Gülşehir: Mustafa Dursun, Hacıbektaş: Yusuf Koçak, Kozaklı: Erdoğan Çelik, Ürgüp: Fahri Yıldız isimleri oldu.
 

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Nevşehir‘de de nefesler tutuldu. Yerel Seçimlere 2 aya yakın bir zaman kaldı. Partiler Nevşehir için Belediye Başkan adaylarını açıkladı. Adaylar seçimleri kazanabilmek için, projelerini açıklıyor. Vatandaş ise Nevşehir ve kendileri için en güzel projeyi hangi adayın sunacağını açıklıyor.

İşte Nevşehir seçim adayları
Ak Parti Nevşehir adayı Hasan Ünver
MHP Nevşehir adayı Mehmet Varol
CHP Nevşehir adayı Serkan Sağlamer
BBP Nevşehir adayı Fatih Sağlam Kardeş
SP Nevşehir Adayı İbrahim Çakır
DP Nevşehir Adayı Mustafa Isınır
BTP Nevşehir Adayı İkbal Şişman
olarak açıklandı.
Sonuçlar anı anına sitemiz www.fibhaber.com da olacak...

30 Mart Akşamı seçimlerin nabzı ise sitemizde atacak. 30 Mart günü sitemizin üzerinde çıkacak olan Canlı Sonuç ekranından saniyesi saniyesine anlık olarak seçim sonuçlarını takip edebileceksiniz. Nevşehir Seçim Sonuçları grafikli ve canlı olarak sizlerin karşısında olacak.

Sizde 30 Mart Akşamı Nevşehir Seçim Sonuçlarını www.fibhaber.com da takip edebilirsiniz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hayırlısı - 4 yıl önce
benım karar veremdıgım su mehmet varol baskanlıgı hak eden ama mhp de butun tanıdıklarım menfaat adamı eskı ulkuculer vardı suan mhp sayesınde bazı kurumdalar neden secımlerde yoklar onlar
Avatar
Zaza - 4 yıl önce
son çare mhp
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
Akp giderse din düşmanı chp gelir oyumuz hasana deyil tayiyip e
Avatar
ahmet mehmet - 4 yıl önce
inadına hasan inadına tayyip inadına ak parti bütün şer güçlere karşı hemde.