banner461
banner195

Serdal Pala Aday Adaylığını Açıkladı

Ak Parti'den Derinkuyu Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıklayan Ak Parti Derinkuyu İlçe Başkanı Serdal Pala, Derinkuyu'nun sorunlarını çok iyi bildiğini belirterek bu sorunların çözümü için çeşitli projelerinin olduğunu açıkladı.

Serdal Pala Aday Adaylığını Açıkladı
21 Ekim 2013 Pazartesi 20:04

banner143
banner134
Serdal PALA, daha güçlü Derinkuyu için Ak Parti'den aday adayı olduğunu ve önümüzdeki yerel seçimin Derinkuyu için çok önemli bir fırsat olduğunu belirterek şu açıklamalarda bulundu:

Yaklaşık üç yıldır ilçe başkanlığı görevini sürdürüyorum. Bu süre içinde birçok çalışma yaptım. Birçok yetkili, bakan ve milletvekillerimizle bir araya geldim. Derinkuyu'muz için çalışıp çabaladım. Bu çalışmalar sırasında belediyemizin Ak Parti'den olmaması çalışmalarımızın aksamasına sebep olmuştur.

Arkadaşlarımızla yaptığımız toplantılarda istişarelerde bulunarak Derinkuyu'muzun geleceği için Ak Parti'den Belediye başkanlığı için aday adayı oldum. Böylelikle Ak Parti vasıtasıyla ilçemize hizmet etmek, ilçemizin sorunlarını çözmek ve çalışmalarıma hız vermek istiyorum. Toplantıda bulunup bana bu konuda destek olan ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları, köy temsilcileri ve yönetimdeki diğer çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. 

Benimle beraber aday adaylığını açıklayan diğer arkadaşlarımla birlik ve beraberlik içinde Derinkuyu'muz için var gücümüzle, heyecan içinde çalışacağız. Biliyoruz ki biz biriz beraberiz ve böylelikle güçlüyüz. Bu bilinçle yola çıktık ve bu bilinçle yola devam edeceğiz. 

Bu uzun ve meşakkatli yolda amacımız halkımıza hizmettir. Biliyoruz ki halka hizmet Hakk'a hizmettir. Bunun bilincindeki arkadaşlarımızla genelde vatanımız özelde ise ilçemiz Derinkuyu'muz için her daim birlik ve beraberlik içinde çalışacağız. 

İnşallah aday adaylığım halkımız için hayırlara vesile olur. Bu zorlu yolda teşkilatımızla beraber çalışıp çabalayan tüm arkadaşlarıma, kardeşlerime teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mehmet - 5 yıl önce
hayırlı ugurlu olsun serdal başkanım cok güzel bir acıklama yapmışın seviyeli ve ilkeli bütünlüğü ve beraberliği koruyan acıklamalar allah razı olsun işin gücün rasgelsin allah gönlünden geceni ellerine verir inşallah senle daha güzel günler görmek dilegi ile.
Avatar
ak parti - 5 yıl önce
genç ve dinamik bir aday inşallah derinkuyu bu eline geçen şansı değerlendirir.sonuna kadar yanındayız başkanım inadına ak parti
Avatar
zeynep - 5 yıl önce
hayırlı oğurlu olsun serdal başkan inşallah bu memlekete hayırlı uğurlu olur seni canan gönülden desteklerim..
Avatar
zeynep - 5 yıl önce
hayırlı oğurlu olsun serdal başkan inşallah bu memlekete hayırlı uğurlu olur seni canan gönülden desteklerim..
Avatar
muzaffer - 5 yıl önce
hayırlı olsun birlik ve beraberce inşallah derinkuyumuzu layık oldu yere getirir.ben başırılı olacağına inanıyorum bütün aday adayı kardeşlerimizle dedi koduya meyil vermeden ak parti rüzgarıyla o bayrağı belediyede dalgalandırır..
Avatar
baris - 5 yıl önce
Insallah hayirli olur. Her zaman arkanizdayiz birlik ve beraberligi korumaniz cok onemlidir.
Avatar
sanayici - 5 yıl önce
helal olsun hizmet olacaksa seninle olur..bülent aksoyla bir yere bu parti gelemez.yürü sonuna kadar yanındayız hayırlı uğurlu olsun
Avatar
esnaf - 5 yıl önce
helal olsun serdal başkan düne kadar ak parti vekillerine hakaret eden bülent aksoy sen deyilmiydin bi de utanmadan çıkmış aday oluyorsun.bu vekillerin doğru yaptığı bişe yok diye nara atan sen deyilmiydin neyse bu millet herkezin ne olduğunu biliyor en azından..