banner461
banner195

Simit’in Erbakan Aşkı Bir Başka

Nevşehir de teşkilatı bulunan Türkiye Büyük Millet Meclisinde temsil edilmemelerine rağmen bin bir güçlükle parti binasının kapısını daima açık bulundurmaya gayret eden partilerden biri de hiç kuşkusuz Saadet Partisi.

Simit’in Erbakan Aşkı Bir Başka
18 Mart 2013 Pazartesi 10:28

banner143
banner134

 Yaklaşık 2 Yıldır Saadet Partisi İl Başkanlığı görevini yürüten Ali Doğan Simit, Partinin hemen hemen bütün yükünü birkaç arkadaşı ile birlikte omuzlanmış durumda. Bütün ekonomik zorluklara karşın partinin binasının hizmet verir ve kapısının açık olmasına gayret eden İl Başkanı ve birkaç Milli Görüşçü, Milli Görüş Lideri Merhum Necmettin Erbakan’ın mirasına da adeta sahip çıkmayı sürdürüyorlar.

Milli Görüşün tek temsilcisi olan Saadet Partisinin İl Başkanı Ali Doğan Simit tam bir Erbakan Aşığı. Kendisine siyaseten hangi konuda ne sorarsanız içerisinde mutlaka Milli Görüş lideri Erbakan’ın ismini andığını duyarsınız. Kendisinin Erbakan’ın fotoğrafları ile dolu parti binasında zaman zaman haberimize konu olan bu fotoğraftaki gibi Erbakan’ın fotoğrafına bile ne kadar hasretle sarıldığını görmeniz mümkün.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevşehirli - 5 yıl önce
nerde merhum hocanın talebeleri, nerey ekayboldular, başkanımızada göstermiş olduğu ahde vefa dan dolayı teşekkür ederiz. demekki milli görüş diye bir şey yokmuş. menfaatler varmış, hepsi gömleğini çıkardı, gömleğini çıkarmayanlara selam olsun
Avatar
ergen - 5 yıl önce
rahmetli bekri mustafa negüzel söylemiş zenazenin kulağına bekri mustafa yeni camiye imamolmuş dersen onlar buranın neolduğunu annlardiye.