banner461

Siyasette VEFA, İstanbul'daki bir semtin adı imiş...

Nevşehir'de partili partisiz her kesimin sevgi ve saygınlığını kazanmış CHP eski Nevşehir İl Başkanı merhum Hüseyin Çetin maalesef kendi partisinde bile unutuldu. Onu, 7 senedir anan bile olmadı...

banner503
Siyasette VEFA, İstanbul'daki bir semtin adı imiş...
07 Temmuz 2017 Cuma 13:23

banner143
banner134
Nevşehir siyasetinin bir dönem en aranan isimlerinden biri olan merhum CHP Nevşehir İl Başkanı Hüseyin Çetin’i vefatının ardından henüz bir anan olmadı.

Tam 25 yıl hizmet ettiği CHP'de 1 kez bile anma proğramı ile yad edilmemesi Siyasette VEFA, İstanbul'daki bir semtin adı imiş dedirtti.

7 senedir anan olmadı...


Siyasette de vefa yokmuş dedirten bu durum özellikle 1980 ihtilalinde öldürülen dönemin il başkanı ve milletvekili Zeki Tekiner’in ardından dikkat çekiyor.

Tekiner’in ailesi tarafından düzenlenen anma programlarıyla onca senedir anılmasına karşın, Cumhuriyet Halk Partisinde iz bırakan isimlerin başında gelen Merhum Hüseyin Çetin’in bir tek anma programıyla dahi anılmaması dikkatlerden kaçmıyor.

İstanbul Kartal Devlet Hastanesinde tedavi gören bir yakınını ziyarete gittiği öğrenilen Çetin, ziyaretin ardından hastane koridorunda fenalaşarak yere yığıldı. Çetin, müdahalelere rağmen kurtarılamadı.  Daha önce kalp ameliyatı geçirdiği, son 1 yıldır sağlık durumunun iyi olduğu bildirilen 55 yaşındaki Hüseyin Çetin, 25 yıldır CHP Nevşehir İl Başkanlığı görevini yürütüyordu. Çetin, evli ve 7 çocuk babasıydı. 

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.