banner461
banner195

Sosyal Medyadan Başbakan Erdoğan'a destek

“Gezi Park” eyleminde çıkan olaylar sonrası Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkan vatandaşların paylaştığı fotoğraf, sosyal medyada günün konularından oldu.

Sosyal Medyadan Başbakan Erdoğan'a destek
03 Haziran 2013 Pazartesi 20:59

banner143
banner134

 Sosyal medyada örgütlenen gruplara karşılık “Başbakan Erdoğan’ı yedirmeyiz” hareketi başladı. “Gezi Park’ı” olayları sonrasında halkı sokağa davet edenlere tepki verenler, duruma bir fotoğrafla karşılık verdi. “Menderes’i astılar, Özal’ı zehirlediler, Erdoğan’ı yedirmeyiz” cümlelerinin bulunduğu fotoğrafta, “Dedelerimiz Menderes’le, babalarımız Özal’la, biz de Erdoğan’la yürüyoruz” ifadeleri yer aldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Cumali" - 5 yıl önce
biraz tarafsız haber yapın. açın bir televizyon izleyin twitter-facebook takip edin, bakın bakalın orda başbakana destek mi var? milyonlar haykırıyor #tayyipdefol diye. yabancı ülkelerde başbakan aleyhinde yürüyüşler yapılıyor onlarıda mi göremiyosunuz
Avatar
mustafa göztepe - 5 yıl önce
o bizi bozuk para gibi yedi ama
Avatar
mustafa tanşi - 5 yıl önce
ülkeyi terk edeni muck.
Avatar
Anti Diktatör - 5 yıl önce @Cumali
tayyip defol diyen milyonların da iki buçuk katı kadar da tayyip sen gel diye demokratikçe oy kullanan var. sence bu yüzden üç dönemdir başbakan olabilir mi ne dersin?
Avatar
ürgüplü - 5 yıl önce
nasıl olur ya haziran ayına girdik hala kış uykusundamısınız.açın gözünüzü artıkkkk.
Avatar
DİRENİŞŞŞŞ!!! - 5 yıl önce
fib haber sen bu işi birak ya habercilik nedir bilmiyosun tarafli haber yapma beni sinirledirme akilli ol tayyip gözünüzü baya korkutmuş sizin ama tayyip inice görecem sizi bu sefrde kim başta ise ona yönelik yapacaksnz yalakasinz çünkü tayyip gidecelk o kadar bunu sokun akliniza o zaman da sizin gibileri türkiyeden sürecez !!!!!
Avatar
üçü de.. - 5 yıl önce
habere konu olan üç siyasi liderin tek ortak özellikleri "amerikancı" olmalarıdır
Avatar
akrep - 5 yıl önce
adami seviyorum