banner461
banner195

SP Nevşehir'de Aday Adayı Taraması Yapacak

) Saadet partisi İl teşkilatı Eylül ayı il divan toplantısını yaptı. Saadet partisi il binasında genişletilmiş il divan toplantısına G.İ.K. üyesi Nevşehir il sorumlusu Duran Soyuğur katıldı.

SP Nevşehir'de Aday Adayı Taraması Yapacak
27 Eylül 2013 Cuma 12:36

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Saadet partisi İl teşkilatı Eylül ayı il divan toplantısını yaptı. Saadet partisi il binasında genişletilmiş il divan toplantısına G.İ.K. üyesi Nevşehir il sorumlusu Duran Soyuğur katıldı.

İl başkanı Ali Doğan Simit ve teşkilat görevlileri, ilçe başkanları belde, mahalle, köy temsilcileri ile birim başkanları da toplantıya katıldı.

Yapılan toplantıda geniş bir istişare sonunda yaklaşan seçimlerde aday adayları ve seçimle ilgili çalışmalar ele alındı.

İl başkanı Ali Doğan Simit, “Bütün seçimler önemlidir. Ancak bu seçim daha da önemli. Bu ülkenin kurtuluşu ve insanlığın kurtuluşunun ancak Saadet partisinin seçimleri kazanması ile olacak. Bunun ispatını ise geçmişte Belediye hizmetleri ve 11 aylık 54.üncü hükümet döneminde görüldü” diye konuştu.

Toplantıda önümüzdeki ay 4-5-6 Ekimde yapılacak olan bütün Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizde de il teşkilat taraması bütün il genelinde yapılacak ziyaretlerin programı gözden geçirildi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.