banner461
banner195

SP’ nin Nevşehir Merkez Adayı İbrahim Çakır

Saadet Partisi hafta sonunda Parti genel merkezinin düzenlediği aday tanıtım toplantısında sürpriz bir ismi merkez adayı olarak açıkladı.

SP’ nin Nevşehir Merkez Adayı İbrahim Çakır
06 Şubat 2014 Perşembe 09:38

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi hafta sonunda Parti genel merkezinin düzenlediği aday tanıtım toplantısında sürpriz bir ismi merkez adayı olarak açıkladı.

Nevşehir kamuoyunda bir süredir Cemalettin Özdemir isminin öne çıkarıldığı ve Özdemir’in çok büyük bir olasılıkla belediye başkan adayı olarak açıklanacağı beklenirken, Saadet Partisinin Merkez belediye başkan adayı İbrahim Çakır oldu.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Nevşehir İl Başkanı Ali Doğan Simit, Nevşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Çakır’ın İl Yönetiminde görev yaptığını, Nevşehir’i ve sorunlarını yakından tanıdığını dile getirdi.

Önümüzdeki günlerde düzenleyecekleri bir basın toplantısı ile Çakır’ı ve adaylığı ile düşüncelerini kamuoyuna sunacaklarını kaydeden Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, ilimiz genelindeki belediye başkan adaylarının da en kısa sürede belirlenerek kamuoyuna tanıtılacağını dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
ali doğan simit bey size öncelikle tavsiyem.bu davaya gönül vermiş arkadaşlarına sahip çık.yola çıktıklarını yolda bulduklarına değşirsen herşeyini kaybedersin.bak söylüyorum zaten kaybettin ve kaybedeceksin.aklını başına al.
Avatar
Sevdalı - 4 yıl önce @nevşehirli
aynen sana katılıyorum.bu ne çaba sanki̇
bi̇r umut var gi̇bi̇.başkalarının faydasına
çalışmayın oyları bölücü olmayın hiç faydanız
olmaz.erbakan hocamın adını önceki genel başkan
recai kutanla birlikte açılış ve adını verdiler...?
Avatar
milligörüşcü - 4 yıl önce
Fitnenin kol gezdiği zamanda en güzel amel fitneye taraf olmamaktır.sadet partisinde fitne kazanı kaynıyo oğuzhan bey fatih Erbakanı partiden niçin kovdu
Avatar
çakır - 4 yıl önce
ibrhım cakırı kım tanır ve tanıyanda oy mu verecek sankı, ben gecen dönemlerde hep saadeti destekledım ama calısma yok rastgele aday ve bos bır aday